Ana Manşet > 2017 17 Nisan Resmi Tatil Mi? Okullar Tatil Mi? Referandum Seçimi Tatili Olacak Mı?

2017 17 Nisan Resmi Tatil Mi? Okullar Tatil Mi? Referandum Seçimi Tatili Olacak Mı?

2017 17 Nisan Resmi Tatil Mi? Okullar Tatil Mi? Referandum Seçimi Tatili Olacak Mı?

Anayasa Refarandumu’na doğru geri sayım başladı. 17 Nisan 2017’de resmi tatil olup olmadığı herkes tarafından sorulan ve merak edilen bir konu oldu. Anayasa Refarandumu için süreçte sona doğru gelinirken 16 nian pazar günü propagandalar seçim yasaklarına kadar hız kesmeden devam ediyor. Bu süre zarfı içerisinde […]

15 Nisan 2017 - 20:15

Anayasa Refarandumu’na doğru geri sayım başladı. 17 Nisan 2017’de resmi tatil olup olmadığı herkes tarafından sorulan ve merak edilen bir konu oldu. Anayasa Refarandumu için süreçte sona doğru gelinirken 16 nian pazar günü propagandalar seçim yasaklarına kadar hız kesmeden devam ediyor. Bu süre zarfı içerisinde vatandaşın sağlıklı bir karar alması adına yetkililer her fırsatta açıklamalarda bulunurken vatandaş ise yurdun genelini etkileyen bu süreçte sorularının cevaplarını araştırıyor. Şu an için en çok gündemde olan sorulardan biri de 17 nisan 2017’de resmi tatil var mı?

17 Nisan 2017’de Resmi Tatil Olacak Mı?

Seçim günü ertesi 17 nisan 2017’de tatil olup olmayacağı konusunda henüz Yüksek Seçim Kurulu tarafından net bir bilgi gelmedi. Fakat önceki seçim dönemlerini göz önüne alındığında kamu daireleri, kamu kuruluşları ve Ptt için tatil değilken okullar için tatil verilmişti. Seçim sandıklarının okulda kurulması ve okulda görev alan öğretmenler için okulların 17 nisan’da tatil olması muhtemel görünüyor.

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?