Ana Manşet > Ali Atay’ın Dram Hikayesi

Ali Atay’ın Dram Hikayesi

Ali Atay’ın Dram Hikayesi

Komedi dünyasına çığır açan Ali Atay hayranlarına büyük sürpriz yapmayı düşünüyor. Ali Atay’ın yeni sürprizi ekranların karşısında olacağını söyleyebiliriz. Ünlü oyuncu uzun sürenin ardından ekranlara bambaşka geliyor. Hazal Kaya ile aşk yaşayan komedyen oyuncu önceki gün Arnavutköy‘de görüntülendi. Ekranların başından uzun zaman uzak kalan oyuncu […]

22 Temmuz 2016 - 11:52

Komedi dünyasına çığır açan Ali Atay hayranlarına büyük sürpriz yapmayı düşünüyor. Ali Atay’ın yeni sürprizi ekranların karşısında olacağını söyleyebiliriz. Ünlü oyuncu uzun sürenin ardından ekranlara bambaşka geliyor.

Hazal Kaya ile aşk yaşayan komedyen oyuncu önceki gün Arnavutköy‘de görüntülendi. Ekranların başından uzun zaman uzak kalan oyuncu yeni projeyle çekimlere başlıyor. Komedi dizilerine can veren oyuncunun bu kez dram yüklü bir projede yer alacağı bildirildi.

Form tutmasının yeni işi ile ilgisinin olmadığını dile getiren oyuncu komedi yerine bu kez dram dedi. Hep komik rollerde alıştığımız oyuncunun bu kez dramda olmasını nasıl buldunuz. Ekrana geldikten sonra hepimiz mutlaka bu soruya cevap vereceğiz.

Ünlü oyuncu en son komedi tarzındaki Mutlu Ol Yeter dizisinde Can rolüne hayat vermişti.

Sponsor: Komik Videolar

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?