Ana Manşet > Güldüy Güldüy Show Çocuk Yeni Sezon Ne Zaman? Oyuncuları Konuğu Saat Kaçta?

Güldüy Güldüy Show Çocuk Yeni Sezon Ne Zaman? Oyuncuları Konuğu Saat Kaçta?

Güldüy Güldüy Show Çocuk Yeni Sezon Ne Zaman? Oyuncuları Konuğu Saat Kaçta?

Show Tv ekranlarının sevilerek izlenen komedi programlarından ”Güldüy Güldüy Show” yeni sezon yayını için hazırlıklara başladı. Sunuculuğunu Ezo Sunal‘ın üstlendiği ve çocukların izleyicileri gülmek kırıp geçirdiği programın yeni sezon yayın tarihi ve oyuncuları netlik kazandı. Güldüy Güldüy Show’da yeni sezonda Alper Sadıkoğlu, Alperen Efe Esmer, Arda Kalaycı, Arda Şahin, Arda Taşarcan, Berat Efe Parlar, Berkecen Akkaya, Ceren […]

03 Temmuz 2017 - 17:31

Show Tv ekranlarının sevilerek izlenen komedi programlarından ”Güldüy Güldüy Show” yeni sezon yayını için hazırlıklara başladı. Sunuculuğunu Ezo Sunal‘ın üstlendiği ve çocukların izleyicileri gülmek kırıp geçirdiği programın yeni sezon yayın tarihi ve oyuncuları netlik kazandı.

Güldüy Güldüy Show’da yeni sezonda Alper SadıkoğluAlperen Efe EsmerArda KalaycıArda ŞahinArda TaşarcanBerat Efe ParlarBerkecen AkkayaCeren ReisDefne ErşenDora DalgıçDuru HoşverEda DöğerEfe AydınElif SevinçEnes GöçmenEsat Polat GülerGülse Göçerİhsan Berk Aydınİkra Külahlıoğlu, İlknur KülahlıoğluNehir GökdemirTaha SönmezışıkYusuf Batuhan KıraçYusuf Kemal Kılkış ve Zeynep Ilgın Çelik gibi çocuk oyuncular komedi programında boy gösterecekler.

Yeni bölümleri ile izleyicilere komedi dolu anları yaşatacak olan Güldüy Güldüy Show’un ilk bölüm konuğu ise, parçaları ile her zaman ön planda durmayı becerebilen yetenekli sanatçı Mustafa Ceceli olacak.

Her hafta Cuma günü yeni bölümleri ile TV ekranlarında yayınlanan Güldüy Güldüy Show, 30 Haziran tarihinden itibaren Cuma günleri saat 20.00’de Show Tv ekranlarında başlıyor.

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?