Ana Manşet > Polat’ın Darbe Karşıtı Mesajı Darbe İçin Neler Söyledi?

Polat’ın Darbe Karşıtı Mesajı Darbe İçin Neler Söyledi?

Polat’ın Darbe Karşıtı Mesajı Darbe İçin Neler Söyledi?

15 temmuz cuma günü ülkemizde darbe girişimi yaşanmıştı. Yaşanan bu darbe girişimi engellendi ve bir çok ünlü kişilerden darbe karşıtı mesajlar geliyor. Kurtlar Vadisi Pusu’nun fenomen oyuncusu Necati Şaşmaz’da sosyal medya hesabından darbe karşıtı mesaj yayınladı. Polat Alemdar Aziz milletimize diyerek bir başlık atıyor. Mesajında […]

20 Temmuz 2016 - 11:24

15 temmuz cuma günü ülkemizde darbe girişimi yaşanmıştı. Yaşanan bu darbe girişimi engellendi ve bir çok ünlü kişilerden darbe karşıtı mesajlar geliyor. Kurtlar Vadisi Pusu’nun fenomen oyuncusu Necati Şaşmaz’da sosyal medya hesabından darbe karşıtı mesaj yayınladı.

Polat Alemdar Aziz milletimize diyerek bir başlık atıyor. Mesajında 15 Temmuz 2016 cuma gecesi yaşanan elim hadiselerde demokrasiden taviz vermeyip göğsünü siper eden milletimiz bu süreçten alnının akıyla çıkmayı başarmıştır.
Bu menfur teşebbüse karşı duran peygamber ocağımızın asil askerlerine, şerefli istihbarat mensuplarımıza, kahraman polislerimize ve bir ferdi olmaktan gurur duyduğum aziz milletimize şükranlarımı sunar, şehitlerimize Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar dilerim mesajını yayınladı.

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?