Dizi Haberleri > 10 Ocak 2017 Salı Reyting Sonuçları Ne Durumda?

10 Ocak 2017 Salı Reyting Sonuçları Ne Durumda?

10 Ocak 2017 Salı Reyting Sonuçları Ne Durumda?

10 Ocak 2017 Salı günü reyting sonuçları ne durumda? Salı günü tv yayınlarının güncel reyting sonuçları belirlendi. Gün içinde yayınlanan tv programlarından izlenme oranlarını sizler için hazırladık. Yeni bölümü yayınlanan diziler ne kadar reyting aldı. Ana haber bültenlerinden en çok izlenme oranını kim elde etti. Sinema kuşağında hangi film daha […]

11 Ocak 2017 - 10:25

10 Ocak 2017 Salı günü reyting sonuçları ne durumda? Salı günü tv yayınlarının güncel reyting sonuçları belirlendi. Gün içinde yayınlanan tv programlarından izlenme oranlarını sizler için hazırladık. Yeni bölümü yayınlanan diziler ne kadar reyting aldı. Ana haber bültenlerinden en çok izlenme oranını kim elde etti. Sinema kuşağında hangi film daha çok izlendi. Tv programlarından en çok izlenimi kim elde etti?

Show Ana Haber Bülteni zirvede ki yerini alırken, Müge Anlı ile Tatlı Sert programı zirvenin hemen altında sıralamaya girdi. Hemen ardından Fatih Portakal’la Fox Ana Haber gelirken, O Ses Türkiye ise Totalde 4. Abde ise 1. oldu. Sıralamada yeni bölümü yayınlanan dizilerden Kanal D dizisi Hayat Şarkısı (5.), Show Tv dizisi Gülümse Yeter (14.) ve TRT 1 dizisi Son Destan (16.) sırada yer bulabildi.

Total Reyting Sonucu

AB Reyting Sonucu

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?