Dizi Haberleri > 11 Ocak 2017 Çarşamba Reyting Sonuçları Total AB Oranları

11 Ocak 2017 Çarşamba Reyting Sonuçları Total AB Oranları

11 Ocak 2017 Çarşamba Reyting Sonuçları Total AB Oranları

11 Ocak 2017 Çarşamba günü reyting sonuçları ne durumda? Çarşamba günü tv yayınlarının güncel reyting sonuçları belirlendi. Gün içinde yayınlanan tv programlarından izlenme oranlarını sizler için hazırladık. Yeni bölümü yayınlanan diziler ne kadar reyting aldı. Ana haber bültenlerinden en çok izlenme oranını kim elde etti. Sinema kuşağında hangi film daha […]

12 Ocak 2017 - 11:29

11 Ocak 2017 Çarşamba günü reyting sonuçları ne durumda? Çarşamba günü tv yayınlarının güncel reyting sonuçları belirlendi. Gün içinde yayınlanan tv programlarından izlenme oranlarını sizler için hazırladık. Yeni bölümü yayınlanan diziler ne kadar reyting aldı. Ana haber bültenlerinden en çok izlenme oranını kim elde etti. Sinema kuşağında hangi film daha çok izlendi. Tv programlarından en çok izlenimi kim elde etti?

Sıralamada yeni bölümü yayınlanan dizilerden TRT 1 dizisi Diriliş Ertuğrul (1.), FOX TV dizisi No 309 (3.) , STAR TV dizisi Kara Sevda (5.) ve ATV dizisi Bu Şehir Arkandan Gelecek (8.) sırada yer bulabildi. Show Ana Haber üst sıralardaki yerini korurken, Müge Anlı İle Tatlı Sert ve Fatih Portakal’la Fox Ana Haber üst sıralarda ki yerini korudu.

Total Reyting Sonucu

AB Reyting Sonucu

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?