Dizi Haberleri – Dizi Fragmanları – Oyuncu Haberleri

12 Ocak 2017 Perşembe Reyting Sonuçları Total AB İzlenim Oranları

12 Ocak 2017 Perşembe günü reyting sonuçları ne durumda? Perşembe günü tv yayınlarının güncel reyting sonuçları belirlendi. Gün içinde yayınlanan tv programlarından izlenme oranlarını sizler için hazırladık. Yeni bölümü yayınlanan diziler ne kadar reyting aldı. Ana haber bültenlerinden en çok izlenme oranını kim elde etti. Sinema kuşağında hangi film daha çok izlendi. Tv programlarından en çok izlenimi kim elde etti? […]

12 Ocak 2017 Perşembe Reyting Sonuçları Total AB İzlenim Oranları
13 Ocak 2017 - 10:02 'de eklendi.

12 Ocak 2017 Perşembe günü reyting sonuçları ne durumda? Perşembe günü tv yayınlarının güncel reyting sonuçları belirlendi. Gün içinde yayınlanan tv programlarından izlenme oranlarını sizler için hazırladık. Yeni bölümü yayınlanan diziler ne kadar reyting aldı. Ana haber bültenlerinden en çok izlenme oranını kim elde etti. Sinema kuşağında hangi film daha çok izlendi. Tv programlarından en çok izlenimi kim elde etti?

Sıralamada yeni bölümü yayınlanan dizilerden Star Tv dizisi Cesur ve Güzel (1.), Kanal D dizisi Vatanım Sensin (3.) , Fox Tv dizisi Umuda Kelepçe Vurulmaz (6.) ve ATV dizisi Ölene Kadar (9.) sırada yer bulabildi. Show Ana Haber üst sıralardaki yerini korurken, Müge Anlı İle Tatlı Sert ve Fatih Portakal’la Fox Ana Haber üst sıralarda ki yerini korudu.

Total Reyting Sonucu

AB Reyting Sonucu

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER