Ana Manşet > 16 Ağustos Salı Güncel Reyting Sonuçları Ab Total Abc1

16 Ağustos Salı Güncel Reyting Sonuçları Ab Total Abc1

16 Ağustos Salı Güncel Reyting Sonuçları Ab Total Abc1

Tv kanallarının 16 Ağustos 2016 Salı günü reyting sonuçları açıklandı. Televizyon programlarının reyting sıralamasında aldığı oranları yayınladık. Hangi dizi ne kadar reyting aldı? Hangi haber bülteni bir önceki güne göre ne kadar artış gösterdi? Hangi sinema filmi daha çok reytinge ulaştı? Dün akşam yeni bölümü yayınlanan üç diziden Show Tv dizisi Gülümse […]

17 Ağustos 2016 - 10:33

Tv kanallarının 16 Ağustos 2016 Salı günü reyting sonuçları açıklandı. Televizyon programlarının reyting sıralamasında aldığı oranları yayınladık. Hangi dizi ne kadar reyting aldı? Hangi haber bülteni bir önceki güne göre ne kadar artış gösterdi? Hangi sinema filmi daha çok reytinge ulaştı?

Dün akşam yeni bölümü yayınlanan üç diziden Show Tv dizisi Gülümse Yeter her iki kategoride aldığı reytingle zirvede yer aldı. Star Tv dizisi Şahane Damat Final bölümüyle zirveden uzak kaldı. Kanal 7’nin Hint dizisi Yalancı Bahar ise son günlerin en iyi çıkışını yakaladı.

Zirve yarışının en iyi takipçisi Yabancı Sinema Ölüm Yarışı 2 oldu. Her kategoride en iyi ikinci ve üçüncülük elde etti.

Ana haber bültenlerinden Fatih Portakal’la Fox Ana Haber zirve yarışında diğer haber bültenlerine göre daha çok izlendi. Liderliğini koruyamayan Atv Ana Haber düşüşe geçse de dün AB’de zirvede yer aldı.

Detaylı reyting sonuçları;

reyting

reyting2

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?