Dizi Haberleri > 16 Eylül 2016 Cuma Reyting Sonuçları Total AB 20+ABC1

16 Eylül 2016 Cuma Reyting Sonuçları Total AB 20+ABC1

16 Eylül 2016 Cuma Reyting Sonuçları Total AB 20+ABC1

16 Eylül 2016 Cuma günü tv yayınlarının reyting sonuçları açıklandı. Gün içinde yayınlanan tv programlarından izlenme oranlarını sizler için hazırladık. Yeni bölümü yayınlanan diziler ne kadar reyting aldı. Ana haber bültenlerinden en çok izlenme oranını kim elde etti. Sinema kuşağında hangi film daha çok izlendi. Detaylar haberimizde […]

17 Eylül 2016 - 10:33

16 Eylül 2016 Cuma günü tv yayınlarının reyting sonuçları açıklandı. Gün içinde yayınlanan tv programlarından izlenme oranlarını sizler için hazırladık. Yeni bölümü yayınlanan diziler ne kadar reyting aldı. Ana haber bültenlerinden en çok izlenme oranını kim elde etti. Sinema kuşağında hangi film daha çok izlendi. Detaylar haberimizde yer alıyor.

Dün en çok izlenen 15 tv reyting sonuçlarını sizleriçin hazırladık. Listemizde ilk 15‘e giren dizi, film, haber ve programların güncel reyting sıralamasında bakalım kimler var.

Cuma günü listemizin en başında  Türk sineması Uzaklarda Arama yer aldı. Sırlamada sinemanın ardından Güldüy Güldüy Show Çocuk komedi programı tekrar bölümüyle listemizin ikinci sırasında yerini aldı.

Son günlerin en iyi çıkışını sergileyen Show Ana Haber diğer haber bültenlerine fark yarattı.

Yarışma programı Ben Bilmem Eşim Bilir her hafta olduğu gibi ilk 5’in içinde kendine yer buldu.

Total Reyting Sonuçları;
reyting

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

AB Reyting Sonuçları;

reyting2

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?