Dizi Haberleri > 16 Ocak 2017 Pazartesi Reyting Sonuçları İçerde, Kırgın Çiçekler, Müge Anlı

16 Ocak 2017 Pazartesi Reyting Sonuçları İçerde, Kırgın Çiçekler, Müge Anlı

16 Ocak 2017 Pazartesi Reyting Sonuçları İçerde, Kırgın Çiçekler, Müge Anlı

16 Ocak 2017 Pazartesi günü reyting sonuçları ne durumda? Pazartesi günü tv yayınlarının güncel reyting sonuçları belirlendi. Gün içinde yayınlanan tv programlarından izlenme oranlarını sizler için hazırladık. Yeni bölümü yayınlanan diziler ne kadar reyting aldı. Ana haber bültenlerinden en çok izlenme oranını kim elde etti. Sinema kuşağında hangi film […]

17 Ocak 2017 - 11:10

16 Ocak 2017 Pazartesi günü reyting sonuçları ne durumda? Pazartesi günü tv yayınlarının güncel reyting sonuçları belirlendi. Gün içinde yayınlanan tv programlarından izlenme oranlarını sizler için hazırladık. Yeni bölümü yayınlanan diziler ne kadar reyting aldı. Ana haber bültenlerinden en çok izlenme oranını kim elde etti. Sinema kuşağında hangi film daha çok izlendi. Tv programlarından en çok izlenimi kim elde etti?

Sıralamada yeni bölümü yayınlanan dizilerden Show Tv dizisi İçerde (1.), Atv dizisi Kıgın Çiçekler (2.) , Star Tv dizisi Paramparça (7.) ve Fox Tv dizisi Bana Sevmeyi Anlat (20.) sırada yer bulabildi. Show Haber zirvede ki yarışını sürdürürken Müge Anlı İle Tatlı Sert ilk 5’in içinde yer almaya devam ediyor.

Total Reyting Sonucu

AB Reyting Sonucu

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?