Dizi Haberleri – Dizi Fragmanları – Oyuncu Haberleri

17 Ekim 2016 Reyting Sonuçları Güncel İzlenme Oranları Açıklandı

17 Ekim 2016 Pazartesi günü tv yayınlarının güncel reyting sonuçları belirlendi. Gün içinde yayınlanan tv programlarından izlenme oranlarını sizler için hazırladık. Yeni bölümü yayınlanan diziler ne kadar reyting aldı. Ana haber bültenlerinden en çok izlenme oranını kim elde etti. Sinema kuşağında hangi film daha çok izlendi. Tv programlarından en çok izlenimi kazanan kim oldu? Dün yeni bölümü […]

17 Ekim 2016 Reyting Sonuçları Güncel İzlenme Oranları Açıklandı
18 Ekim 2016 - 10:29 'de eklendi.

17 Ekim 2016 Pazartesi günü tv yayınlarının güncel reyting sonuçları belirlendi. Gün içinde yayınlanan tv programlarından izlenme oranlarını sizler için hazırladık. Yeni bölümü yayınlanan diziler ne kadar reyting aldı. Ana haber bültenlerinden en çok izlenme oranını kim elde etti. Sinema kuşağında hangi film daha çok izlendi. Tv programlarından en çok izlenimi kazanan kim oldu?

Dün yeni bölümü yayınlanan dizilerden Show dizisi İçerde (1.), Atv dizisi Kırgın Çiçekler (2.), Star Tv dizisi Paramparça (8.), Kanal D dizisi Babam ve Ailesi (11.) sırada yer aldı. İçerde her hafta olduğu gibi tüm kategorilerde 1. olarak liderliği kaptırmadı. Haber bültenlerinden Show Ana Haber yeniden çıkış yakaladı.

Total Reyting Sonucu

17-ekim-reyting-sonuclari

AB Reyting Sonucu

17-ekim-ab-reyting-sonuclari

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER