Dizi Haberleri – Dizi Fragmanları – Oyuncu Haberleri

17 Nisan Pazartesi Reyting Sonuçları İçerde mi Söz mü zirvede?

17 Nisan 2017 Pazartesi günü reyting sonuçları ne durumda? Pazartesi günü tv yayınlarının güncel reyting sonuçları belirlendi. Gün içinde yayınlanan tv programlarından izlenme oranlarını sizler için hazırladık. Yeni bölümü yayınlanan diziler ne kadar reyting aldı. Ana haber bültenlerinden en çok izlenme oranını kim elde etti. Sinema kuşağında hangi film daha çok izlendi. Tv programlarından en çok izlenimi kim elde etti? […]

17 Nisan Pazartesi Reyting Sonuçları İçerde mi Söz mü zirvede?
18 Nisan 2017 - 9:10 'de eklendi.

17 Nisan 2017 Pazartesi günü reyting sonuçları ne durumda? Pazartesi günü tv yayınlarının güncel reyting sonuçları belirlendi. Gün içinde yayınlanan tv programlarından izlenme oranlarını sizler için hazırladık. Yeni bölümü yayınlanan diziler ne kadar reyting aldı. Ana haber bültenlerinden en çok izlenme oranını kim elde etti. Sinema kuşağında hangi film daha çok izlendi. Tv programlarından en çok izlenimi kim elde etti? Hepsi ve daha fazlası haberinde devamında.

Uzun süredir liderliği kaptırmayan Show Tv’nin sevilen dizisi İçerde geçen hafta ile bu hafta liderliğinden oldu. Bu hafta pazartesinin zirvedeki ismi ”Söz” dizisi oldu. Yeni dizi haftalar sonra liderlik koltuğuna oturmayı başardı. Geçen hafta ise Kırgın Çiçekler dizisi İçerde’yi koltuğundan etmişti. Gelelim İçerde’nin bu haftaki durumuna. Geçen hafta ile aynı başarıyı yakalayan Show Tv’nin sevilen dizisi İçerde zirvenin hemen ardından takibini sürdürdü.

Total Reyting Sonucu

AB Reyting Sonucu

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER