Dizi Haberleri – Dizi Fragmanları – Oyuncu Haberleri

18 Ekim 2016 Reyting Sonuçları Güncel İzlenme Oranları Açıklandı

18 Ekim 2016 Salı günü tv yayınlarının güncel reyting sonuçları belirlendi. Gün içinde yayınlanan tv programlarından izlenme oranlarını sizler için hazırladık. Yeni bölümü yayınlanan diziler ne kadar reyting aldı. Ana haber bültenlerinden en çok izlenme oranını kim elde etti. Sinema kuşağında hangi film daha çok izlendi. Tv programlarından en çok izlenimi kazanan kim oldu? Dün yeni bölümü […]

18 Ekim 2016 Reyting Sonuçları Güncel İzlenme Oranları Açıklandı
19 Ekim 2016 - 10:22 'de eklendi.

18 Ekim 2016 Salı günü tv yayınlarının güncel reyting sonuçları belirlendi. Gün içinde yayınlanan tv programlarından izlenme oranlarını sizler için hazırladık. Yeni bölümü yayınlanan diziler ne kadar reyting aldı. Ana haber bültenlerinden en çok izlenme oranını kim elde etti. Sinema kuşağında hangi film daha çok izlendi. Tv programlarından en çok izlenimi kazanan kim oldu?

Dün yeni bölümü yayınlanan dizilerden Atv dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz (1.), Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Özeti (2.), Kanal D dizisi Hayat Şarkısı (5.), Show Tv dizisi Gülümse Yeter (8.) sırada yer aldı.

Haber bültenlerinden Show Ana Haber yeniden yakaladığı çıkışla üst sıralara adını yazdırdı. Öte yandan Tv8 ekranlarında yayınlanan sinema filmi Dedemin Fişi iyi reyting aldı.

Total Reyting Sonucu

reyting

AB Reyting Sonucu

ab-reyting

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER