Dizi Haberleri > 18 Eylül 2016 Pazar Reyting Sonuçları Seviyor Sevmiyor O Hayat Benim Arkadaşlar İyidir

18 Eylül 2016 Pazar Reyting Sonuçları Seviyor Sevmiyor O Hayat Benim Arkadaşlar İyidir

18 Eylül 2016 Pazar Reyting Sonuçları Seviyor Sevmiyor O Hayat Benim Arkadaşlar İyidir

18 Eylül 2016 Pazar günü tv yayınlarının reyting sonuçları açıklandı. Gün içinde yayınlanan tv programlarından izlenme oranlarını sizler için hazırladık. Yeni bölümü yayınlanan diziler ne kadar reyting aldı. Ana haber bültenlerinden en çok izlenme oranını kim elde etti. Sinema kuşağında hangi film daha çok izlendi. Detaylar […]

19 Eylül 2016 - 10:21

18 Eylül 2016 Pazar günü tv yayınlarının reyting sonuçları açıklandı. Gün içinde yayınlanan tv programlarından izlenme oranlarını sizler için hazırladık. Yeni bölümü yayınlanan diziler ne kadar reyting aldı. Ana haber bültenlerinden en çok izlenme oranını kim elde etti. Sinema kuşağında hangi film daha çok izlendi. Detaylar haberimizde yer alıyor.

Pazar günü güncel reyting sıralamasında ilk 15’e giren tv kanallarının reyting sonuçları açıklandı. Listemizde ilk 15’te çekişmeli gecenin ardından bir numara her hafta olduğu gibi Seviyor Sevmiyor oldu. Her iki kategoride de birinci olan Seviyor Sevmiyor dizisini yeni sezonu açan O Hayat Benim takip etti. Yeni sezon ilk yayınında güzel bir reyting alan O Hayat Benim dizisi oldukça iddialı sezon geçirecek gibi. Öte yandan Show dizisi Arkadaşlar İyidir sıralama kaybetti. 7. sırada listemizde bulunan Arkadaşlar İyidir düşük reyting sonucu aldı.

Haber Bültenlerinden Fox Ana Haber ile Show Ana Haber sıralamanın üst kısmında kendilerine yer bulurken Atv Ana Haber gerilerde kaldı.

Total Reyting Sonuçları;

reyting

AB Reyting Sonuçları;

ab

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?