Dizi Haberleri – Dizi Fragmanları – Oyuncu Haberleri

18 Nisan Survivor Kim Elendi? Yarışmaya kim veda etti!

TV8’in ilgiyle izlenen yarışması Survivor da hatırlanacağı üzere geçtiğimiz hafta eleme olmamış ve bir sonraki elemede kimin eleneceği merak konusu haline gelmişti. Potaya giren yarışmacılardan Berna, Gökhan, Sabriye ve Pınar’dan acaba hangisi adaya veda etti.. İşte dokunulmazlık oyunu sonucu potaya giren yarışmacılardan elenen isim! Ekranların popüler yarışma programı Survivor da eleme heyecanı sürüyor. Yarışmacıların verdiği büyük mücadele […]

18 Nisan Survivor Kim Elendi? Yarışmaya kim veda etti!
18 Nisan 2017 - 23:37 'de eklendi.

TV8’in ilgiyle izlenen yarışması Survivor da hatırlanacağı üzere geçtiğimiz hafta eleme olmamış ve bir sonraki elemede kimin eleneceği merak konusu haline gelmişti. Potaya giren yarışmacılardan Berna, Gökhan, Sabriye ve Pınar’dan acaba hangisi adaya veda etti.. İşte dokunulmazlık oyunu sonucu potaya giren yarışmacılardan elenen isim!

Ekranların popüler yarışma programı Survivor da eleme heyecanı sürüyor. Yarışmacıların verdiği büyük mücadele son haftalara doğru heyecanı artırırken, elemeler usulü ile devam ediyor. Ünlüler ve Gönüllüler takımlarının birleşmesinin ardından ilk eleme heyecanı yaşandı. Bu hafta eleme potasına Gönüllülerden Berna ve Gökhan, Ünlülerden ise Pınar ve Sabriye girmişti. 4 yarışmacıdan birinin elendiği eleme gecesinde elenen kişi Sms oyları ile belirlendi. İşte elenen isim..!

Sms sonuçlarına göre adaya veda eden isim Ünlüler takımından Pınar Saka olurken, potadaki diğer yarışmacılar derin nefes aldı. Sms oylarına göre potadaki isimler birbirine yakın oy alırken, en az oyu alan Pınar Saka adaya veda eden isim oldu.

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER