Dizi Haberleri > 20 Ocak 2017 Cuma Reyting Sonuçları Total Ab Oranları

20 Ocak 2017 Cuma Reyting Sonuçları Total Ab Oranları

20 Ocak 2017 Cuma Reyting Sonuçları Total Ab Oranları

20 Ocak 2017 Cuma günü reyting sonuçları ne durumda? Cuma günü tv yayınlarının güncel reyting sonuçları belirlendi. Gün içinde yayınlanan tv programlarından izlenme oranlarını sizler için hazırladık. Yeni bölümü yayınlanan diziler ne kadar reyting aldı. Ana haber bültenlerinden en çok izlenme oranını kim elde etti. Sinema kuşağında hangi film daha çok […]

21 Ocak 2017 - 10:20

20 Ocak 2017 Cuma günü reyting sonuçları ne durumda? Cuma günü tv yayınlarının güncel reyting sonuçları belirlendi. Gün içinde yayınlanan tv programlarından izlenme oranlarını sizler için hazırladık. Yeni bölümü yayınlanan diziler ne kadar reyting aldı. Ana haber bültenlerinden en çok izlenme oranını kim elde etti. Sinema kuşağında hangi film daha çok izlendi. Tv programlarından en çok izlenimi kim elde etti?

Sıralamada yeni bölümü yayınlanan dizilerden Kanal D dizisi Arka Sokaklar (1.), Atv dizisi Aşk ve Mavi (2.) ve Star Tv dizisi Kiralık Aşk Final bölümüyle (9.) sırada yer bulabildi. Show Ana Haber en çok izlenen haber bülteni olmaya devam ederken, Atv Ana Haber son günlerde iyi çıkış yakaladı. 

Total Reyting Sonucu

AB Reyting Sonucu

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?