baş parmağınla işaret parmağını yan yana koy aradan çıkar bakalım bal parmağı kaç diş var yavsak

istanbul escort

2015’te Başlayacak Yeni Diziler ve Oyuncu Kadrosu

Bu haberimizde 2015 içerisinde başlayacak yeni diziler ve oyuncuları hakkında kısaca bilgiler vereceğiz. Bakalım 2015 yılında ekranlarımıza hangi diziler gelecek.

Kara Sevda Dizisi: Baş rollerini yakışıklı oyuncu Burak Özçivit ve Neslihan Atagül’ün oynayacağı Ay Yapım dizisi Star TV ekranlarında yer alacak. Sezonun iddialı dizisinin tanıtımı izleyicilerle buluştu. Yakışıklı oyuncu Burak Özçivit’in maden mühendisi olarak rol alacağı dizinin çekimlerinin bir kısmı Zonguldak’ta bir maden ocağında yapıldı. Dizinin yönetmenliğini Hilal Saral yapacak. Yazılı basında belli olan diğer oyuncular ise; Melisa Aslı Pamuk, Payidar Tüfekçioğlu ve Zerrin Tekindor…

Son Çıkış Dizisi: TRT 1 ekranlarında izleyiciyle buluşacak drama dizisi bu sezon iddialı görünüyor. Dizinin başrollerini Furkan Palalı, Tolga Güleç, Hakan Vanlı gibi isimler üstleniyor. Dizide uyuşturucuya karşı mücadele konusu ele alınacak.

Kösem Sultan Dizisi: Kösem Sultan olarak önce Beren Saat düşünüldüğü söylense de, yüksek fiyat istemesi yüzünden TİMS Yapım şirketinin Sinem Kobal ile prensipte anlaştığı iddia ediliyor. Dizinin başlıca rollerinde Mete Horozoğlu, Fikret Kuşkan, Hülya Avşar, Yıldız Çağrı Atiksoy, Esra Dermancıoğlu, Alican Yücesoy, Aslıhan Gürbüz, Erkan Kolçak Köstendil, Ekin Koç, Berk Cankat gibi isimler bulunuyor.

Seni Kimler Aldı Dizisi: Pastel Film şirketi tarafından hazırlanan Seni Kimler Aldı dizisi 2015-2016 sezonunda Kanal D ekranlarından seyircisiyle buluşacak. Bu dizi hakkında diğer ayrıntıların Eylül ayında belli olacağı açıklansa da dizinin konusunun aşk ile olacağı biliniyor.

2015’in yeni çıkacak dizileri üstte ki gibi. Daha fazla ayrıntı belli oldukça ekleyeceğiz. Yeni 2015 dizilerinin bilgilerini kaçırmamak için sitemizi takip etmeye devam edin!

Related Articles

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

a>