Dizi Haberleri > 29 Temmuz Hangimiz Sevmedik Neden Yok? Neden Yayınlanmadı?

29 Temmuz Hangimiz Sevmedik Neden Yok? Neden Yayınlanmadı?

29 Temmuz Hangimiz Sevmedik Neden Yok? Neden Yayınlanmadı?

29 temmuz 2016 cuma günü saat 20:00’da Trt 1 ekranlarında yayınlanması gereken Hangimiz Sevmedik dizisi yayınlanmadı. Dizinin bu akşam yayınlanmama konusu merak edilirken kafalarda ekranlara veda mı ediyor sorusu uyandırdı. Trt 1 ekranlarının bu akşam ortak haber yayınında olacağı için dizinin yeni bölümünün olmayacağını duyurdu. Haftalardır […]

22 Temmuz 2016 - 16:24

29 temmuz 2016 cuma günü saat 20:00’da Trt 1 ekranlarında yayınlanması gereken Hangimiz Sevmedik dizisi yayınlanmadı. Dizinin bu akşam yayınlanmama konusu merak edilirken kafalarda ekranlara veda mı ediyor sorusu uyandırdı. Trt 1 ekranlarının bu akşam ortak haber yayınında olacağı için dizinin yeni bölümünün olmayacağını duyurdu. Haftalardır yeni bölümünü yayınlayamayan dizide sıkıntılar gün geçtikçe büyüyor.

Yaz dizisi olarak ekranlara gelen Hangimiz Sevmedik dizisi 8 Temmuz cuma günü ilk bölümüyle ekranlara gelmişti. 2. bölümünün yayınlanacağı gün yaşanan darbe girişimi ile dizi aralıklı zaman netliğinde ara vermiş oldu. Dizinin ekranlara gelmeme sebebi olarak ülke genelinde yaşanan darbe girişimini protesto etmek amaçlı olduğunu söyleyebiliriz.

Yeni yayına başlamışken uzun süre yayına girememiş olmanın burukluğu içerisinde olan dizi önümüzdeki hafta 2. bölümüyle 5 ağustos 2016 cuma günü saat 20:00’da Trt 1 ekranlarında olacaktır.

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?