Dizi Haberleri – Dizi Fragmanları – Oyuncu Haberleri

3 Eylül Cumartesi Reyting Sonuçları Rüzgarın Kalbi Tatlı İntikam Reytingleri

3 Eylül 2016 Cumartesi günü tv yayınlarının reyting sonuçları açıklandı. Gün içinde yayınlanan tv programlarından izlenme oranlarını sizler için hazırladık. Yeni bölümü yayınlanan diziler ne kadar reyting aldı. Ana haber bültenlerinden en çok izlenme oranını kim elde etti. Sinema kuşağında hangi film daha çok izlendi. Detaylar haberimizde yer alıyor. Bu akşam yeni bölümü yayınlanan iki diziden hangisi […]

3 Eylül Cumartesi Reyting Sonuçları Rüzgarın Kalbi Tatlı İntikam Reytingleri
04 Eylül 2016 - 11:25 'de eklendi.

3 Eylül 2016 Cumartesi günü tv yayınlarının reyting sonuçları açıklandı. Gün içinde yayınlanan tv programlarından izlenme oranlarını sizler için hazırladık. Yeni bölümü yayınlanan diziler ne kadar reyting aldı. Ana haber bültenlerinden en çok izlenme oranını kim elde etti. Sinema kuşağında hangi film daha çok izlendi. Detaylar haberimizde yer alıyor.

Bu akşam yeni bölümü yayınlanan iki diziden hangisi en çok reytingi aldı. Merakla beklenen sonuçlar açıklandı mı? Zirvenin kazananı Fox dizisi Rüzgarın Kalbi mi? yoksa Tatlı İntikam mı? olacak. Henüz izlenme oranları açıklanmadı güncel reyting sonuçları açıklanır açıklanmaz sizlerle paylaşacağız.

Gün içinde sosyal medya hesaplarında iki dizide çok konuşuldu. Kıyasıya yarışma içinde olan iki dizinin arasında zirve yarışı var. Merak edilen reyting sonuçları hangi diziyi zirveye taşıyacak bekliyoruz.

TOTAL REYTİNG SONUÇLARI

3-eylul-2016-cumartesi-reyting-sonuclari

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER