Dizi Haberleri > 4 Eylül Pazar Reyting Sonuçları Arkadaşlar İyidir, Seviyor Sevmiyor, Hayatımın Aşkı

4 Eylül Pazar Reyting Sonuçları Arkadaşlar İyidir, Seviyor Sevmiyor, Hayatımın Aşkı

4 Eylül Pazar Reyting Sonuçları Arkadaşlar İyidir, Seviyor Sevmiyor, Hayatımın Aşkı

4 Eylül 2016 Pazar günü tv yayınlarının reyting sonuçları açıklandı. Gün içinde yayınlanan tv programlarından izlenme oranlarını sizler için hazırladık. Yeni bölümü yayınlanan diziler ne kadar reyting aldı. Ana haber bültenlerinden en çok izlenme oranını kim elde etti. Sinema kuşağında hangi film daha çok izlendi. Detaylar haberimizde […]

05 Eylül 2016 - 10:07

4 Eylül 2016 Pazar günü tv yayınlarının reyting sonuçları açıklandı. Gün içinde yayınlanan tv programlarından izlenme oranlarını sizler için hazırladık. Yeni bölümü yayınlanan diziler ne kadar reyting aldı. Ana haber bültenlerinden en çok izlenme oranını kim elde etti. Sinema kuşağında hangi film daha çok izlendi. Detaylar haberimizde yer alıyor.

Dün akşam yeni bölümü yayınlanan üç diziden en çok reytingi Seviyor Sevmiyor aldı. Son zamanların en iyi çıkışını yapan Atv dizisi Seviyor Sevmiyor tüm kategorilerde aldığı reytingle birinci sırada yer aldı. Show Tv’nin yeni sezon dizisi Arkadaşlar İyidir ise tüm kategorilerde en iyi ikincilik elde etti. Kanal D dizisi Hayatımın Aşkı ise son zamanlardaki çöküşüne devam etti. Listeye 11. sırada giren Hayatımın Aşkı yaz sezonun ardından düşüşlerde.

TOTAL REYTİNG SONUÇLARI

total-reyting

AB REYTİNG SONUÇLARI

ab-reyting

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?