Dizi Haberleri > 9 Ocak 2017 Pazartesi Reyting Sonuçları İçerde Kırgın Çiçekler

9 Ocak 2017 Pazartesi Reyting Sonuçları İçerde Kırgın Çiçekler

9 Ocak 2017 Pazartesi Reyting Sonuçları İçerde Kırgın Çiçekler

9 Ocak 2017 Pazartesi günü reyting sonuçları ne durumda? Pazartesi günü tv yayınlarının güncel reyting sonuçları belirlendi. Gün içinde yayınlanan tv programlarından izlenme oranlarını sizler için hazırladık. Yeni bölümü yayınlanan diziler ne kadar reyting aldı. Ana haber bültenlerinden en çok izlenme oranını kim elde etti. Sinema kuşağında hangi film daha […]

10 Ocak 2017 - 10:38

9 Ocak 2017 Pazartesi günü reyting sonuçları ne durumda? Pazartesi günü tv yayınlarının güncel reyting sonuçları belirlendi. Gün içinde yayınlanan tv programlarından izlenme oranlarını sizler için hazırladık. Yeni bölümü yayınlanan diziler ne kadar reyting aldı. Ana haber bültenlerinden en çok izlenme oranını kim elde etti. Sinema kuşağında hangi film daha çok izlendi. Tv programlarından en çok izlenimi kim elde etti?

Sıralamada yeni bölümü yayınlanan dizilerden Show Tv dizisi İçerde (1.), Atv dizisi Kırgın Çiçekler (2.) ve Star Tv dizisi Paramparça (7.) sırada yer bulabildi. Show Ana Haber Bülteni zirveye yakın en çok izlenen haber bülteni olurken, Müge Anlı ile Tatlı Sert programı üst sıralardaki yerini korudu.

Total Reyting Sonucu

AB Reyting Sonucu

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?