Dizi Haberleri > Acil Aşk Aranıyor 21. Bölümde Neler Olacak? Sinan’ın Büyük Sırrı Ne?

Acil Aşk Aranıyor 21. Bölümde Neler Olacak? Sinan’ın Büyük Sırrı Ne?

Acil Aşk Aranıyor 21. Bölümde Neler Olacak? Sinan’ın Büyük Sırrı Ne?

Sinan Nisan’la konuşmak için zemin arasa da buna fırsat bulamaz. Her defasında bir şekilde konuşamadan ayrılırlar. Fragmanda görüldüğü kadarıyla Sinan’ın bir kızı var. Sevcan ile tanışan Nisan bakalım ne tepki verecek.

31 Ekim 2015 - 19:59

Acil Aşk Aranıyor 21. Bölüm Özeti – 4 Kasım

Sinan’ın Büyük Sırrı Ne?

Sinan Nisan’la konuşmak için zemin arasa da buna fırsat bulamaz. Her defasında bir şekilde konuşamadan ayrılırlar. Fragmanda görüldüğü kadarıyla Sinan’ın bir kızı var. Sevcan ile tanışan Nisan bakalım ne tepki verecek. Eğer doğruysa bakalım yeni bölümde bizleri neler bekliyor.

Acil Aşk Aranıyor 21. Bölüm Fragmanı

Acil Aşk Aranıyor 20. Bölümde Neler Olmuştu?

Nisan, müstakbel kayınvalidesi Türkan’ın sevgisini kazanmaya çalışırken büyük bir yalanın içine düşer. Sinan’la gizli aşk yaşamak zorunda kalan Nisan, Türkan’ın hastanede işe başlamasıyla zor zamanlar yaşar. Zeynep ise Nisan’la işbirliği yaptığı için işini kaybetme tehlikesiyle karşılaşır. Nisan ve Sinan’ın Türkan’a gerçeği açıklaması hiç kolay olmayacaktır.

Özgür’ün büyük sırrının ortaya çıkması an meselesidir, Zeynep’i kandırmak için yeni hamleler geliştirmek zorunda kalır. Ölmüş anneannesinin maaşını çekmek için hileye başvuran Abidin ise sürpriz bir şekilde yeni bir anneanneye sahip olacaktır.

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?