Dizi Haberleri – Dizi Fragmanları – Oyuncu Haberleri

Adı Efsane 9. Bölüm Fragmanı Hakan Gerçeği Anlatacak mı?

Sevilen dizi Adı Efsane bu akşam 20:00’dan itibaren Kanal D ekranlarında yayınlandı. Yayınlanan bölümden hemen sonra Adı Efsane’nin 9. bölüm tanıtım fragmanı izleyiciye sunuldu. Tarık, her şeyi ardında bırakıp gitmek istediği sırada bu defa Melis babasını engellemiştir. Kızı ile arasındaki buzları eriten Tarık, şimdide Hakan yüzünden kızının canının yandığından habersizdir. Öte yandan Melis her fırsatta Kıvanç’tan kaçmaya çalışırken, Kıvanç’da Hakan’ı Melis’ten […]

Adı Efsane 9. Bölüm Fragmanı Hakan Gerçeği Anlatacak mı?
18 Mart 2017 - 14:04 'de eklendi.

Sevilen dizi Adı Efsane bu akşam 20:00’dan itibaren Kanal D ekranlarında yayınlandı. Yayınlanan bölümden hemen sonra Adı Efsane’nin 9. bölüm tanıtım fragmanı izleyiciye sunuldu.

Tarık, her şeyi ardında bırakıp gitmek istediği sırada bu defa Melis babasını engellemiştir. Kızı ile arasındaki buzları eriten Tarık, şimdide Hakan yüzünden kızının canının yandığından habersizdir. Öte yandan Melis her fırsatta Kıvanç’tan kaçmaya çalışırken, Kıvanç’da Hakan’ı Melis’ten uzaklaştırmak için harekete geçer.

Bahar, Tarık’a olan hislerini gitme dediği sırada belli ederken annesi bu durumu kabullenmez. Melis, Hakan’ın anlaşma yaptığını öğrenince nasıl tepki gösterecek? Melis gerçeği öğrenecek mi? Bahar, Tarık için savaşacak mı? Gençlik dizisi Adı Efsane’nin gelecek hafta ki yeni bölümünde neler olacak?  Adı Efsane yeni bölümüyle 25 Mart 2017 cumartesi akşamı Kanal D ekranlarında sizlerle olacak.

Adı Efsane 9. Bölüm Fragmanı

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER