Dizi Haberleri > Adı Efsane Bahar Kimdir? Gökçe Bahadır Yeni Dizisi

Adı Efsane Bahar Kimdir? Gökçe Bahadır Yeni Dizisi

Adı Efsane Bahar Kimdir? Gökçe Bahadır Yeni Dizisi

Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan yeni dizi Adı Efsane‘nin kadrosuna ünlü oyuncu Gökçe Bahadır dahil oldu. Bahar Öğretmen karakterine hayat verecek olan güzel oyuncu dizide Erdal Beşikçioğlu ve Rojda Demirer‘le birlikte başrolleri paylaşacak. Türk sinema ve dizi oyuncusu 9 Kasım 1981 senesinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Eğitimini Akademi İstanbul […]

28 Ocak 2017 - 17:17

Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan yeni dizi Adı Efsane‘nin kadrosuna ünlü oyuncu Gökçe Bahadır dahil oldu. Bahar Öğretmen karakterine hayat verecek olan güzel oyuncu dizide Erdal Beşikçioğlu ve Rojda Demirer‘le birlikte başrolleri paylaşacak.

Türk sinema ve dizi oyuncusu 9 Kasım 1981 senesinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Eğitimini Akademi İstanbul Radyo Televizyon bölümünde tamamladıktan sonra Müjdat Gezen Sanat Merkezi‘nde oyunculuk dersleri almıştır. Radyo programı sunuculuğu ile başladığı kariyerinde ilk kez 2001 senesinde Tatlı Hayat dizisiyle rol alarak televizyon dünyası ile tanıştı. Ardından Beşik Kertmesi, Hayat Bilgisi ve Mühürlü Güller gibi önemli dizilerin kadrosunda yer aldı.

Kariyerinin en iyi çıkışını 5 sezon geçirdiği Yaprak Dökümü adlı diziyle sergiledi. Güzel oyuncu Yaprak Dökümü‘nün Leyla‘sı olarak tüm Türkiye tarafından tanınmış isim oldu. Ünlü oyuncu daha sonra Aramızda Kalsın ve Hatırla Gönül dizilerine hayat verdi. Ayrıca bir çok kez sinema filmlerinde rol alarak beğeni kazandı.

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?