Dizi Haberleri – Dizi Fragmanları – Oyuncu Haberleri

Adı Efsane Tarık, Velayet Davasını Kazanıyor mu? 6. Bölüm Fragmanı

Sevilen dizi Adı Efsane bu akşam 20:00’dan itibaren Kanal D ekranlarında yayınlandı. Yayınlanan bölümden hemen sonra Adı Efsane 6. bölüm tanıtım fragmanı izleyiciye sunuldu. Gençlik dizisi Adı Efsane’nin gelecek hafta ki yeni bölümünde neler olacak? Fragmanı şimdi buradan izleyip bilgilen. Tarık, Bahar’ın şikayet ettiği sırada her şeyden habersiz takımı adına ter döküyordu. Tarık velayet davası öncesi sözleşmeyi imzalamak için çabalar. sözleşmeyi […]

Adı Efsane Tarık, Velayet Davasını Kazanıyor mu? 6. Bölüm Fragmanı
25 Şubat 2017 - 15:21 'de eklendi.

Sevilen dizi Adı Efsane bu akşam 20:00’dan itibaren Kanal D ekranlarında yayınlandı. Yayınlanan bölümden hemen sonra Adı Efsane 6. bölüm tanıtım fragmanı izleyiciye sunuldu. Gençlik dizisi Adı Efsane’nin gelecek hafta ki yeni bölümünde neler olacak? Fragmanı şimdi buradan izleyip bilgilen.

Tarık, Bahar’ın şikayet ettiği sırada her şeyden habersiz takımı adına ter döküyordu. Tarık velayet davası öncesi sözleşmeyi imzalamak için çabalar. sözleşmeyi imzalayacağından emin olan Tarık’ın hala kızlarına kavuşacağının ümidi içindedir.

Ancak duruşma günü okula gelen müfettiş Tarık’a hakkında soruşturma açılacağını söyler. Hiç bir şeyden habersiz olan Tarık şimdi ne yapacak? Öğrenciler ve Bahar öğretmen müfettişe ne söyleyecek? Acaba Tarık sözleşmeyi imzalayıp duruşma salonuna götürebilecek midir? Adı Efsane yeni bölümüyle 4 Mart 2017 cumartesi akşamı Kanal D ekranlarında sizlerle olacak.

Adı Efsane 6. Bölüm Fragmanı

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER