Dizi Haberleri > Adı Efsane Tarık, Velayet Davasını Kazanıyor mu? 6. Bölüm Fragmanı

Adı Efsane Tarık, Velayet Davasını Kazanıyor mu? 6. Bölüm Fragmanı

Adı Efsane Tarık, Velayet Davasını Kazanıyor mu? 6. Bölüm Fragmanı

Sevilen dizi Adı Efsane bu akşam 20:00’dan itibaren Kanal D ekranlarında yayınlandı. Yayınlanan bölümden hemen sonra Adı Efsane 6. bölüm tanıtım fragmanı izleyiciye sunuldu. Gençlik dizisi Adı Efsane’nin gelecek hafta ki yeni bölümünde neler olacak? Fragmanı şimdi buradan izleyip bilgilen. Tarık, Bahar’ın şikayet ettiği sırada her şeyden habersiz takımı adına […]

25 Şubat 2017 - 15:21

Sevilen dizi Adı Efsane bu akşam 20:00’dan itibaren Kanal D ekranlarında yayınlandı. Yayınlanan bölümden hemen sonra Adı Efsane 6. bölüm tanıtım fragmanı izleyiciye sunuldu. Gençlik dizisi Adı Efsane’nin gelecek hafta ki yeni bölümünde neler olacak? Fragmanı şimdi buradan izleyip bilgilen.

Tarık, Bahar’ın şikayet ettiği sırada her şeyden habersiz takımı adına ter döküyordu. Tarık velayet davası öncesi sözleşmeyi imzalamak için çabalar. sözleşmeyi imzalayacağından emin olan Tarık’ın hala kızlarına kavuşacağının ümidi içindedir.

Ancak duruşma günü okula gelen müfettiş Tarık’a hakkında soruşturma açılacağını söyler. Hiç bir şeyden habersiz olan Tarık şimdi ne yapacak? Öğrenciler ve Bahar öğretmen müfettişe ne söyleyecek? Acaba Tarık sözleşmeyi imzalayıp duruşma salonuna götürebilecek midir? Adı Efsane yeni bölümüyle 4 Mart 2017 cumartesi akşamı Kanal D ekranlarında sizlerle olacak.

Adı Efsane 6. Bölüm Fragmanı

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?