Dizi Haberleri > Adını Sen Koy 10. Bölüm Fragmanı Hd 30 Eylül Cuma Hemen Yayınlandı

Adını Sen Koy 10. Bölüm Fragmanı Hd 30 Eylül Cuma Hemen Yayınlandı

Adını Sen Koy 10. Bölüm Fragmanı Hd 30 Eylül Cuma Hemen Yayınlandı

Trt 1’in gündüz kuşağı dizilerinden Adını Sen Koy 10. bölüm fragmanı bugün ikinci hafta yeni bölümü biter bitmez hemen yayınlandı. Haftanın 5 günü Trt 1 ekranlarında yayınlanan günlük dizi Adını Sen Koy iddialı çıkışını sürdürüyor. Hafta içi günleri saat 17:10’da yayınlanan günlük dizi Adını Sen Koy yeni gelişmeleri heyecan yaratıyor. Yeni bölümlerini iple […]

29 Eylül 2016 - 17:10

Trt 1’in gündüz kuşağı dizilerinden Adını Sen Koy 10. bölüm fragmanı bugün ikinci hafta yeni bölümü biter bitmez hemen yayınlandı. Haftanın 5 günü Trt 1 ekranlarında yayınlanan günlük dizi Adını Sen Koy iddialı çıkışını sürdürüyor. Hafta içi günleri saat 17:10’da yayınlanan günlük dizi Adını Sen Koy yeni gelişmeleri heyecan yaratıyor. Yeni bölümlerini iple çeken izleyicinin bir nebze olsun heyecanı yayınlanan fragman ile yatışacak. Adını Sen Koy 30 Eylül 2016 Cuma günü 10. bölümü ile Trt 1 ekranlarında saat 17:10’da sizlerle olacaktır.

İmkansızda görülse iki gencin hayat hikayesi bir zaman sonra gün ışığı gibi aydınlanacaktır. Ömer kardeşinin mutluluğu için düştüğü oyununun içinde formaliteden evlenmek zorunda kalmıştı. Kardeşinin 6 aylık kalan ömründe onu mutlu etmek için bu yola başvurmuştu. Fakat evleneceği kişi olan Zehra’ya para ödemek zorundaydı. Ömer, bu yüzden parayı ödeyip Zehra’yı satın almıştı.

Adını Sen Koy 10. Bölüm Fagmanı

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?