Dizi Haberleri > Adını Sen Koy 11. Bölüm Fragmanı 3 Ekim Pazartesi (3. Hafta Fragmanı)

Adını Sen Koy 11. Bölüm Fragmanı 3 Ekim Pazartesi (3. Hafta Fragmanı)

Adını Sen Koy 11. Bölüm Fragmanı 3 Ekim Pazartesi (3. Hafta Fragmanı)

Trt 1’in gündüz kuşağı dizilerinden Adını Sen Koy yeni bölümü bugün saat 17:10’dan itibaren ekranlara geldikten hemen sonra 11. bölüm fragmanı yayınlandı. Haftanın 5 günü Trt 1 ekranlarında yayınlanan günlük dizi Adını Sen Koy iddialı çıkışını sürdürüyor. Hafta içi her gün saat 17:10’da yayınlanan günlük dizi Adını Sen Koy yeni gelişmeleri heyecan yaratıyor. Yeni […]

30 Eylül 2016 - 16:50

Trt 1’in gündüz kuşağı dizilerinden Adını Sen Koy yeni bölümü bugün saat 17:10’dan itibaren ekranlara geldikten hemen sonra 11. bölüm fragmanı yayınlandı. Haftanın 5 günü Trt 1 ekranlarında yayınlanan günlük dizi Adını Sen Koy iddialı çıkışını sürdürüyor. Hafta içi her gün saat 17:10’da yayınlanan günlük dizi Adını Sen Koy yeni gelişmeleri heyecan yaratıyor. Yeni bölümlerini iple çeken izleyicinin bir nebze olsun heyecanı yayınlanan fragman ile dinecek. Adını Sen Koy 3 Ekim 2016 Pazartesi günü 11. bölümü ile Trt 1 ekranlarında saat 17:10’da sizlerle olacaktır.

İmkansızda görülse iki gencin hayat hikayesi bir zaman sonra gün ışığı gibi aydınlanacaktır. Ömer kardeşinin mutluluğu için düştüğü oyununun içinde formaliteden evlenmek zorunda kalmıştı. Kardeşinin 6 aylık kalan ömründe onu mutlu etmek için bu yola başvurmuştu. Fakat evleneceği kişi olan Zehra’ya para ödemek zorundaydı. Ömer, bu yüzden parayı ödeyip Zehra’yı satın almıştı.

Adını Sen Koy 11. Bölüm Fagmanı

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?