Dizi Haberleri > Adını Sen Koy 24. Yeni Bölüm 20 Ekim Fragmanı İzle

Adını Sen Koy 24. Yeni Bölüm 20 Ekim Fragmanı İzle

Adını Sen Koy 24. Yeni Bölüm 20 Ekim Fragmanı İzle

Adını Sen Koy 24. bölüm fragmanı yine heyecan dolu. Adını Sen koy 5. hafta fragmanı hemen yayınlandı. Trt 1’in yeni günlük dizisi Adını Sen Koy 20 Ekim fragmanı yayınlandı. Yeni bölümü bugün saat 17:10’dan itibaren gündüz kuşağında yayınlandıktan hemen sonra Adını Sen Koy 20 Ekim fragmanı tanıtıldı.  Trt 1 ekranlarında hafta içi yayınlanan günlük […]

19 Ekim 2016 - 17:37

Adını Sen Koy 24. bölüm fragmanı yine heyecan dolu. Adını Sen koy 5. hafta fragmanı hemen yayınlandı. Trt 1’in yeni günlük dizisi Adını Sen Koy 20 Ekim fragmanı yayınlandı. Yeni bölümü bugün saat 17:10’dan itibaren gündüz kuşağında yayınlandıktan hemen sonra Adını Sen Koy 20 Ekim fragmanı tanıtıldı. 

Trt 1 ekranlarında hafta içi yayınlanan günlük dizi Adını Sen Koy iddialı çıkışını sürdürüyor. Hafta içi her gün saat 17:10’da yayınlanan günlük dizi Adını Sen Koy yeni gelişmeleri heyecan yaratıyor. Yeni bölümlerini iple çeken izleyicinin bir nebze olsun heyecanı yayınlanan yeni fragman ile dinecek. Adını Sen Koy 20 Ekim 2016 Perşembe günü 24. bölümüyle Trt 1 ekranlarında saat 17:10’dan itibaren sizlerle olacak.

İki gencin hayat hikayesi imkansızda görülse bir zaman sonra gün ışığı gibi aydınlanacaktır. Ömer, kardeşi Ömer’in 6 aylık kalan ömründe onu mutlu etmek için mecburi bir oyun içinde kendini bulur. Kardeşinin mutlu olması için ummadığı anda bu yola başvurmuştur. Ancak evleneceği kişi olan Zehra’ya istediği parayı vermesi gerekecektir. Ömer, bu yüzden parayı ödeyip Zehra’nın 6 aylık hayatını satın alacaktır.

Adını Sen Koy 24. Bölüm Fragmanı 20 Ekim

YORUM YAP

(2 Yorum var)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?