Dizi Haberleri > Adını Sen Koy 6. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Hemen İzle (26 Eylül Pazartesi)

Adını Sen Koy 6. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Hemen İzle (26 Eylül Pazartesi)

Adını Sen Koy 6. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Hemen İzle (26 Eylül Pazartesi)

2016-2017 yeni sezonunda Trt 1 ekranlarının gündüz kuşağı için yayın hayatına soktuğu Adını Sen Koy 5. yeni bölüm fragmanı dizinin yeni bölümünün hemen ardından yayınlandı. Hafta içi her gün yayınlanacak olan günlük dizi Adını Sen Koy iddialı olduğunu ilk bölümünde ekranlara yansıttı. Adını Sen Koy 6. bölümüyle 26 […]

23 Eylül 2016 - 15:18

2016-2017 yeni sezonunda Trt 1 ekranlarının gündüz kuşağı için yayın hayatına soktuğu Adını Sen Koy 5. yeni bölüm fragmanı dizinin yeni bölümünün hemen ardından yayınlandı. Hafta içi her gün yayınlanacak olan günlük dizi Adını Sen Koy iddialı olduğunu ilk bölümünde ekranlara yansıttı. Adını Sen Koy 6. bölümüyle 26 Eylül 2016 Pazartesi günü saat 17:10’da Trt 1 ekranlarında sizlerle olacaktır.

Adını Sen Koy Bölüm Özeti

Dizinin son bölümünde Ömer kardeşinin mutluluğu için düştüğü oyununun içinde formaliteden evlenmek zorunda kalmıştı. Kardeşinin 6 aylık kalan ömründe onu mutlu etmek için bu yola başvurmuştu. Fakat evleneceği kişi olan Zehra’ya para ödemek zorundaydı. Ömer, bu yüzden parayı ödeyip Zehra’yı satın almıştı.

Adını Sen Koy 6. Bölüm Fagmanı

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?