Dizi Haberleri > Adını Sen Koy 8. Bölüm Fragmanı 28 Eylül Çarşamba

Adını Sen Koy 8. Bölüm Fragmanı 28 Eylül Çarşamba

Adını Sen Koy 8. Bölüm Fragmanı 28 Eylül Çarşamba

2016-2017 yeni sezonunda Trt 1 ekranlarının gündüz kuşağı için yayın hayatına soktuğu Adını Sen Koy ikinci hafta 8. yeni bölüm fragmanı dizinin yeni bölümünün hemen ardından yayınlandı. Hafta içi her gün yayınlanacak olan günlük dizi Adını Sen Koy iddialı olduğunu ilk bölümünde ekranlara yansıttı. Adını Sen Koy 8. bölümüyle […]

27 Eylül 2016 - 16:12

2016-2017 yeni sezonunda Trt 1 ekranlarının gündüz kuşağı için yayın hayatına soktuğu Adını Sen Koy ikinci hafta 8. yeni bölüm fragmanı dizinin yeni bölümünün hemen ardından yayınlandı. Hafta içi her gün yayınlanacak olan günlük dizi Adını Sen Koy iddialı olduğunu ilk bölümünde ekranlara yansıttı. Adını Sen Koy 8. bölümüyle 28 Eylül 2016 Salı günü saat 17:10’da Trt 1 ekranlarında sizlerle olacaktır.

İmkansızda görülse iki gencin hayat hikayesi bir zaman sonra gün ışığı gibi aydınlanacaktır. Ömer kardeşinin mutluluğu için düştüğü oyununun içinde formaliteden evlenmek zorunda kalmıştı. Kardeşinin 6 aylık kalan ömründe onu mutlu etmek için bu yola başvurmuştu. Fakat evleneceği kişi olan Zehra’ya para ödemek zorundaydı. Ömer, bu yüzden parayı ödeyip Zehra’yı satın almıştı.

Adını Sen Koy 8. Bölüm Fagmanı

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?