Dizi Haberleri > Adını Sen Koy 9. Bölüm Fragmanı 29 Eylül Yayınlandı (Perşembe)

Adını Sen Koy 9. Bölüm Fragmanı 29 Eylül Yayınlandı (Perşembe)

Adını Sen Koy 9. Bölüm Fragmanı 29 Eylül Yayınlandı (Perşembe)

Gündüz kuşağı dizilerinden Trt 1’in Adını Sen Koy günlük dizisi ikinci hafta yeni bölümü bitiminde 9. bölüm fragmanı hemen yayınlandı. Haftanın 5 günü Trt 1 ekranlarında yayınlanan günlük dizi Adını Sen Koy iddialı çıkışını sürdürüyor. Hafta içi her gün yayınlanan günlük dizinin adresi saat 17:10’da Trt 1 ekranlarında olmaya devam […]

28 Eylül 2016 - 15:51

Gündüz kuşağı dizilerinden Trt 1’in Adını Sen Koy günlük dizisi ikinci hafta yeni bölümü bitiminde 9. bölüm fragmanı hemen yayınlandı. Haftanın 5 günü Trt 1 ekranlarında yayınlanan günlük dizi Adını Sen Koy iddialı çıkışını sürdürüyor. Hafta içi her gün yayınlanan günlük dizinin adresi saat 17:10’da Trt 1 ekranlarında olmaya devam edecektir.  Adını Sen Koy 9. bölümüyle 29 Eylül 2016 Perşembe günü saat 17:10’da Trt 1 ekranlarında sizlerle olacaktır.

İmkansızda görülse iki gencin hayat hikayesi bir zaman sonra gün ışığı gibi aydınlanacaktır. Ömer kardeşinin mutluluğu için düştüğü oyununun içinde formaliteden evlenmek zorunda kalmıştı. Kardeşinin 6 aylık kalan ömründe onu mutlu etmek için bu yola başvurmuştu. Fakat evleneceği kişi olan Zehra’ya para ödemek zorundaydı. Ömer, bu yüzden parayı ödeyip Zehra’yı satın almıştı.

Adını Sen Koy 9. Bölüm Fagmanı

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?