Dizi Haberleri > Altınsoylar Neden Yok? Final mi Yapıyor? Bitti mi?

Altınsoylar Neden Yok? Final mi Yapıyor? Bitti mi?

Altınsoylar Neden Yok? Final mi Yapıyor? Bitti mi?

Geçtiğimiz haftalarda yayın hayatına başlayan Altınsoylar dizisinde şok. Henüz daha yeni yayın hayatına başlayan aile dizisi Altınsoylar final mi yapıyor? O3 medya imzalı yeni sezon dizisi Altınsoylar neden bitiyor. İzleyicinin daha henüz anlam veremediği Altınsoylar neden erken final yapıyor? Aras Aydın, Ayça Ayşin Turan, Şebnem Bozoklu, Bennu […]

26 Kasım 2016 - 12:11

Geçtiğimiz haftalarda yayın hayatına başlayan Altınsoylar dizisinde şok. Henüz daha yeni yayın hayatına başlayan aile dizisi Altınsoylar final mi yapıyor?

O3 medya imzalı yeni sezon dizisi Altınsoylar neden bitiyor. İzleyicinin daha henüz anlam veremediği Altınsoylar neden erken final yapıyor? Aras Aydın, Ayça Ayşin Turan, Şebnem Bozoklu, Bennu Yıldırımlar, Cihat Tamer, Ünal Yeter, Birsen Dürülü, Zeynep Kankonde, Sezai Aydın, Görkem Şarkan, Begüm Akkaya, Burak Sevinç, Bora Koçak ve Sami Aksu’nun başrollerini paylaştığı Altınsoylar reytinglerde tutunamadı.

Aile komedisi 6. bölümü ile Kanal D ekranlarında final yapacak. Altınsoylar final bölümüyle 10 Aralık akşamı saat 20:00’dan itibaren Kanal D ekranlarında son kez izleyici karşısına çıkacak.

Aile bağlarını konu edinen Altınsoylar dizisi son zamanların en iyi aile dizisi olma yolunda hızla ilerliyor. Kanal D ekranlarının sevilen aile dizisi Altınsoylar güçlü oyuncu kadrosu ile sezonun en iddialı ekibi oldu. Altınsoylar reytinglerde iniş çıkışlar sergilese de genel izleyici kitlesini etkileyen bir dizi oldu. Her hafta yeni bölümleri yayınlanan dizinin yayınlanmayan haftalarında neden yok neden yayınlanmadı gibi soruları buradan öğrenebileceksiniz.

Altınsoylar dizisi yayınlanmayan bölümleri olduğunda erken bitti yada final yapıyor soruları illaki sorulacak olsa da bunlara aldırış etmeyiniz. Dizinin yayınlanmayan bölümlerinde herhangi bir aksaklık olabilir. İlk olarak sitemizden konuya aydınlık getirin.

YORUM YAP

(3 Yorum var)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?