Dizi Haberleri > Altınsoylar Reyting sonuçları İzlenme Oranları Tuttu mu?

Altınsoylar Reyting sonuçları İzlenme Oranları Tuttu mu?

Altınsoylar Reyting sonuçları İzlenme Oranları Tuttu mu?

O3 Medya’nın yapımcılığını üstlendiği aile dizisi Altınsoylar 2016-2017 yeni sezonunda haftalık reyting sonuçlarını buradan takip edebilirsiniz. Altınsoylar dizisi yayınlanmaya başladığı ilk haftadan itibaren her hafta güncel reyting sonuçlarını buradan sizlerle paylaşacağız. Altınsoylar dizisi izleyicileri için hazırladığımız bu haberde en güncel izlenme oranlarını her hafta yeni […]

01 Eylül 2016 - 13:07

O3 Medya’nın yapımcılığını üstlendiği aile dizisi Altınsoylar 2016-2017 yeni sezonunda haftalık reyting sonuçlarını buradan takip edebilirsiniz. Altınsoylar dizisi yayınlanmaya başladığı ilk haftadan itibaren her hafta güncel reyting sonuçlarını buradan sizlerle paylaşacağız.

Altınsoylar dizisi izleyicileri için hazırladığımız bu haberde en güncel izlenme oranlarını her hafta yeni bölümü yayınlandıktan sonra takip edebileceksiniz. Aile dizisi olarak ekranlara çıkan dizinin ne kadar izlenme oranı yakalayacağı şimdiden merak konusu oldu. Dizinin tutup tutmayacağı bir kaç bölümden sonra belli olacaktır. Henüz tutup tutmayacağı hakkında bir fikir yürütmek doğru olmayabilir. Fakat güçlü kadrosu ile ekranlarda kalıcı olmak isteyen dizi çok yakında görücüye çıkıyor.
c

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?