Dizi Haberleri > Anavatan Fragman Konusu Oyuncuları Karakterleri Nerede Çekiliyor?

Anavatan Fragman Konusu Oyuncuları Karakterleri Nerede Çekiliyor?

Anavatan Fragman Konusu Oyuncuları Karakterleri Nerede Çekiliyor?

Ünlü Homeland dizisinden uyarlanan yepyeni bir dizi ekranları başına geliyor. Homeland adındaki dizinin yerli versiyonu Anavatan adı altında olacağı kesinleşti. Yapımcılığını Med Yapım’ın üstlendiği dizinin yeni sezon öncesi bomba etkisi yaratacak türden ekranlara geleceği yapımcı tarafından öne sürüldü. Dizinin başrollerine Bir Aşk Hikayesi dizisinde ününe ün […]

20 Temmuz 2016 - 17:20

Ünlü Homeland dizisinden uyarlanan yepyeni bir dizi ekranları başına geliyor. Homeland adındaki dizinin yerli versiyonu Anavatan adı altında olacağı kesinleşti.

Yapımcılığını Med Yapım’ın üstlendiği dizinin yeni sezon öncesi bomba etkisi yaratacak türden ekranlara geleceği yapımcı tarafından öne sürüldü.

Dizinin başrollerine Bir Aşk Hikayesi dizisinde ününe ün katan Seçkin Özdemir‘e teklif götürülmüş fakat genç oyuncu reddetmiştir. Daha sonra başrol için Yasemin Allen ile Serkan Altunorak‘a teklif götürülmüş ve beklemede olduğu haberlerimiz arasında yer alıyor.

Anavatan Nerede Çekiliyor?

Dizinin nerede çekileceği hakkında henüz net bir fikir paylaşılmamıştır. Konu hakkında bilgileri ilerleyen zamanda sizler ile paylaşacağız.

Anavatan Konusu;

Dizinin konusu hakkında net bir bilgiye ulaşılamadı. Hikayenin ilerleyen günlerde konusu hakkındaki detayları sizlere sunacağız.

Anavatan Oyuncuları;

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?