Dizi Haberleri > Anne 13. Bölüm Fragmanı 31 ocak

Anne 13. Bölüm Fragmanı 31 ocak

Anne 13. Bölüm Fragmanı 31 ocak

Tüm Türkiye’nin merakla beklediği yeni tanıtım fragmanı şimdi yayınlandı. Bu akşam yayınlanan nefes kesen bölümün hemen ardından yeni tanıtım videosu çıktı. Anne 13. bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz sitemize eklendi. İyi seyirler. Komiser Sinan her yerde Zeynep’i aramaktadır. Sinan Komiser son olarak Cahide’nin evine gider. Cahide kızının aranıyor […]

23 Ocak 2017 - 18:53

Tüm Türkiye’nin merakla beklediği yeni tanıtım fragmanı şimdi yayınlandı. Bu akşam yayınlanan nefes kesen bölümün hemen ardından yeni tanıtım videosu çıktı. Anne 13. bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz sitemize eklendi. İyi seyirler.

Komiser Sinan her yerde Zeynep’i aramaktadır. Sinan Komiser son olarak Cahide’nin evine gider. Cahide kızının aranıyor olmasına çok üzülür. Anne sevgisini Zeynep’te bulan Turna’nın minik kalbi polislerin Zeynep’i tutuklayacak olması ihtimaliyle korkuyla atmaktadır. Gönül Zeynep Anne’den gerçeği gizleyip ne pahasına olursa olsun Zeynep’e kaçış planında yardım eder.

Hastanede tedavi gören ve hala hayati tehlikesini atlatamamış olan Cengiz’in başında nöbet bekleyen Şule parasızlıktan ve evsizlikten Gönül’e sığınır. Turna’nın başına gelen talihsiz olaylar Zeynep’in yurt dışına çıkmasına engel olacak mı? Sinan Komiser’in Zeynep’le ilgili bulduğu deliller onu tutuklamaya yetecek mi?. Anne 13. yeni bölümü ile 31 Ocak 2017  salı günü Star tv ekranlarında saat 20:00’da sizlerle olmaya devam edecek.

Anne 13. Bölüm Fragmanı

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?