Dizi Haberleri – Dizi Fragmanları – Oyuncu Haberleri

Anne 25. Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Yeni bölüm

Tüm Türkiye’nin merakla beklediği Anne dizisinin yeni tanıtım fragmanı şimdi yayınlandı. Bu akşam yayınlanan etkileyici bölümün hemen ardından yeni tanıtım videosu çıktı. Anne 25. bölüm fragmanı yayınlandıktan sonra buradan ilginize sunulmuştur. İyi seyirler. Ali, Duru ile ilişkiye başlarken acaba bu ilişkiye nasıl razı geldi? Cengiz’in hamilelik döneminde mecburen Cengiz iş hayatına atıldı. Bu zamana kadar Şule’ni sırtından geçinen […]

Anne 25. Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Yeni bölüm
18 Nisan 2017 - 16:42 'de eklendi.

Tüm Türkiye’nin merakla beklediği Anne dizisinin yeni tanıtım fragmanı şimdi yayınlandı. Bu akşam yayınlanan etkileyici bölümün hemen ardından yeni tanıtım videosu çıktı. Anne 25. bölüm fragmanı yayınlandıktan sonra buradan ilginize sunulmuştur. İyi seyirler.

Ali, Duru ile ilişkiye başlarken acaba bu ilişkiye nasıl razı geldi? Cengiz’in hamilelik döneminde mecburen Cengiz iş hayatına atıldı. Bu zamana kadar Şule’ni sırtından geçinen Cengiz’in karanlık işlere bulaşması fazla uzun sürmedi. Bütün belalar Turna dahil olmak üzere aileyi nasıl etkisi altına aldı?

Öte yandan bu zamana kadar Zeynep’in kendisine ulaşmadığı için bozulan Turna, Zeynep’i silmişti. Zeynep ise kurduğu yeni hayatına alışmaya çalışırken ödü zannettiği Turna ile karşılaştı. Acaba büyük yalan nasıl kuruldu? Bu yalan Zeynep’ten nasıl gizlendi?  Anne 25. yeni bölümü ile 25 Nisan 2017 salı günü Star tv ekranlarında saat 20:00’da sizlerle olmaya devam edecek.

Anne 25. Bölüm Fragmanı

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER