reklam

Anne Dizisi Neden Yok? Ne Zaman? 10 Ocak Bugün Var mı? Ne Zaman Final Yapıyor?

Anne Dizisi Neden Yok? Ne Zaman? 10 Ocak Bugün Var mı? Ne Zaman Final Yapıyor?

Cansu Dere, Damla Sönmez, Gonca VuslateriVahide Gördüm Perçin ve Beren Gökyıldız‘ın başrollerini paylaştığı Anne dizisinin yeni bölümü neden yok! Yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? İşte açıklayıcı detaylar..

Geçen hafta düşük reklam gelirlerinden dolayı bir çok dizi yayınlanmadığı gibi Anne dizisi de yayınlanmamıştı. Yılbaşı haftasında ki gelir düşüklüğü televizyon dizilerini etkilerken, dizilerin yeni bölümleri bu hafta yayınlanmaya başladı. Ancak Anne dizisi 10 Ocak 2017 Salı akşamı da yayınlanmayacak. Dizinin çekimleri zorlu koşullar nedeniyle çekilemedi. Bu nedenle Anne dizisi bu hafta da yayınlanmayacak. Dizinin yeni bölümü ise gelecek hafta 17 Ocak‘da Star Tv ekranlarında sizlerle olmaya devam edecek.

Japon Yapımı Mother dizisinden uyarlanan Anne dizisi yeni sezonda göz dolduran güçlü kadrosuyla yayın hayatına girmişti. Dizi hikayesiyle izleyenleri mest etmeyi başarmış ve reytinglerde iyi sonuçlar üretmişti. Fakat lafın kısası dizinin yeni bölümü yayınlanmayınca final mi yoksa değil mi soruları sorulmaya başladı. Yeni bölümü yayınlanmadı diye final yapacak mı demenin hiç bir mantığı yok. Biliyorsunuz ki bir çok detaya rastlanabiliyor.

Share
1744 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ