Dizi Haberleri > Anne Zeynep’in Tehlikeli Kararı Nasıl Sonuçlanacak? 17. Bölüm Fragmanı

Anne Zeynep’in Tehlikeli Kararı Nasıl Sonuçlanacak? 17. Bölüm Fragmanı

Anne Zeynep’in Tehlikeli Kararı Nasıl Sonuçlanacak? 17. Bölüm Fragmanı

Tüm Türkiye’nin merakla beklediği yeni tanıtım fragmanı şimdi yayınlandı. Bu akşam yayınlanan nefes kesen bölümün hemen ardından yeni tanıtım videosu çıktı. Anne 17. bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz sitemize eklendi. İyi seyirler. Turna yurttan kaçarak soluğu Gönül’ün dükkanında alır. Turna’yı karşısında gören Zeynep şaşkın ve mutludur. ama Turna’nın […]

21 Şubat 2017 - 18:25

Tüm Türkiye’nin merakla beklediği yeni tanıtım fragmanı şimdi yayınlandı. Bu akşam yayınlanan nefes kesen bölümün hemen ardından yeni tanıtım videosu çıktı. Anne 17. bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz sitemize eklendi. İyi seyirler.

Turna yurttan kaçarak soluğu Gönül’ün dükkanında alır. Turna’yı karşısında gören Zeynep şaşkın ve mutludur. ama Turna’nın yetimhaneden kaçtığı bilgisi kısa sürede herkesi ayaklandırır. Komiser Sinan, Turna’nın nerede olduğunu biliyordur. Turna’yı yetimhaneye götürmek için gittiğinde Turna ve Zeynep’e yeniden ayrılık görünür. Öte yandan Cahide durumu öğrendiğinde kızı için endişelenir.

Ona göre Turna’nın tekrardan Zeynep’in yanında görünmesi kızının hayatını mahvedecek bir durumdur. Şule ile Cengiz evlenirken, Şule’nin aklında Turna’yı yetimhaneden geri almak vardır. Mutlu bir yuvası olmasını temenni eden Şule’nin bu hayali kısa süre içinde yeniden kabusa dönüşür. Anne 17. yeni bölümü ile 28 Şubat 2017  salı günü Star tv ekranlarında saat 20:00’da sizlerle olmaya devam edecek.

Anne 17. Bölüm Fragmanı

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?