Dizi Haberleri > Annemin Yemeği Sunucusu Bekir Develi Kimdir?

Annemin Yemeği Sunucusu Bekir Develi Kimdir?

Annemin Yemeği Sunucusu Bekir Develi Kimdir?

Trt 1 ekranlarının yeni programı Annemin Yemeği sunuculuğunu üstlenen Bekir Develi kimdir tanıyalım. Beki Develi daha önceden hangi televizyon programlarında sunuculuk yaptı? İşte detaylar.. 1 Ocak 1975 Almanya Bielefeld doğumlu Türk program sunucusudur. Almanya’da başlayan eğitim hayatını Türkiye’de tamamladı. Samsun 19 Mayıs Üniversitesi Almanca Öğretmenliği […]

05 Ocak 2017 - 16:00

Trt 1 ekranlarının yeni programı Annemin Yemeği sunuculuğunu üstlenen Bekir Develi kimdir tanıyalım. Beki Develi daha önceden hangi televizyon programlarında sunuculuk yaptı? İşte detaylar..

1 Ocak 1975 Almanya Bielefeld doğumlu Türk program sunucusudur. Almanya’da başlayan eğitim hayatını Türkiye’de tamamladı. Samsun 19 Mayıs Üniversitesi Almanca Öğretmenliği bölümünden mezun oldu. Amatör tiyatro ekibiyle sahne almaya başladıktan sonra Dramaturg Yrd. Doç. Mete Tuncel’den oyunculuk üzerine dersler aldı.

Televizyon dünyasıyla 2007 senesinde tanışan Develi, ilk olarak Yola Düşenler adlı programın sunuculuğunu yaptı. Daha sonra bir çok programda yer alan başarılı sunucu sırasıyla Bayram Şekeri, Seçmen Ne Der, Elalem Ne Der, Anadolu Gezgini, Anadolu’da Ramazan, Sütlü Kahve, Gez Göz Arpacık, Bekir Develi ile Keşif Zamanı gibi programları izleyiciye aktardı.

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?