Dizi Haberleri – Dizi Fragmanları – Oyuncu Haberleri

Arif ve 216 Film Fragmanı Oyuncuları Konusu Vizyon Tarihi

Cem Yılmaz’ın en çok beğeni toplayan filmlerinden birisi olan Gora’da robot 216 ile birlikte bir iş birliği içerisine girerek Ceko’yu kaçırmış olan Arif’i izleyerek tanık olmuştuk. Şu anda ise Cem Yılmaz’ın yeni projesinde Arif V Robot 216 aynı kare içerisinde buluşturuldu. Arif ve 216’nın beklenen fragmanı yayınlandı. Fragmanı ilk olarak buradan izleyebilirsiniz. Başrolleri Cem Yılmaz ve Ozan […]

Arif ve 216 Film Fragmanı Oyuncuları Konusu Vizyon Tarihi
17 Nisan 2017 - 17:53 'de eklendi.

Cem Yılmaz’ın en çok beğeni toplayan filmlerinden birisi olan Gora’da robot 216 ile birlikte bir iş birliği içerisine girerek Ceko’yu kaçırmış olan Arif’i izleyerek tanık olmuştuk. Şu anda ise Cem Yılmaz’ın yeni projesinde Arif V Robot 216 aynı kare içerisinde buluşturuldu. Arif ve 216’nın beklenen fragmanı yayınlandı. Fragmanı ilk olarak buradan izleyebilirsiniz.

Başrolleri Cem Yılmaz ve Ozan Güven paylaşırken, başrollerin yanı sıra filmde Seda Bakan, Mert Fırat, Kerem Alışık, Gupse Özay, Özkan Uğur, Çağlar Çorumlu, Farah Zeynep Abdullah, Mustafa Sandal ve Zafer Algöz gibi ünlü isimler rol alacak.

Usta komedyan Cem Yılmaz sosyal medya hesabından paylaşmış olduğu son fotoğrafta İftarlık Gazoz filminin habercisi olarak yorumlanmasına neden oldu. Gora, Arog, Av Mevsimi, Ali Baba, Yahşi Batı ve 7 Cüceler ve son olarak ta İftarlık Gazoz filmi ile gişe rekorları kırmayı başarmış olan Cem Yılmaz, yeni filmi ile ilgili haberleri sosyal medya hesabından yayınladı. Gora filmindeki rol arkadaşı Ozan Güven’le Arif ve 216 filminin çekimlerine başlıyoruz diye not düştü. Arif ve 216 filmi 2018’de vizyona girecek.

Arif ve 216 Film Fragmanı

Arif ve 216 Oyuncuları

Cem Yılmaz, Ozan Güven, Seda Bakan, Gupse Özay, Özkan Uğur, Çağlar Çorumlu, Mert Fırat, Kerem Alışık Farah Zeynep Abdullah, Mustafa Sandal ve Zafer Algöz filmin başrollerini paylaşacak.

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER