Dizi Haberleri > Arka Sokaklar 410. Bölüm Fragmanı (30 Eylül Cuma)

Arka Sokaklar 410. Bölüm Fragmanı (30 Eylül Cuma)

Arka Sokaklar 410. Bölüm Fragmanı (30 Eylül Cuma)

Kanal D’nin uzun soluklu dizisi Arka Sokaklar 11. sezonu ile yeniden başlangıç yaptı. Rıza Baba’nın gözlerini açmasıyla yeniden toparlanan ekip havaalanı patlaması ve ülkenin yaşadığı büyük ihaneti ele alacaktır. Yeni sezon ilk bölümünün bitimi ile 410. bölüm fragmanı yayınlandı. Arka Sokaklar 11. sezon 410. bölümüyle 30 […]

23 Eylül 2016 - 22:06

Kanal D’nin uzun soluklu dizisi Arka Sokaklar 11. sezonu ile yeniden başlangıç yaptı. Rıza Baba’nın gözlerini açmasıyla yeniden toparlanan ekip havaalanı patlaması ve ülkenin yaşadığı büyük ihaneti ele alacaktır. Yeni sezon ilk bölümünün bitimi ile 410. bölüm fragmanı yayınlandı. Arka Sokaklar 11. sezon 410. bölümüyle 30 Eylül 2016 Cuma günü Kanal D ekranlarında saat 20:00’da olmaya devam edecektir.

Tüm ekibin Rıza Baba’nın yanında olduğu hastaneye gelen Erdal’ın bavuldaki bombayı patlatması ekibin hayatını karartmıştı. Işıkların söndüğü binada duvarlar arasında kalan ekip bir tarafa dağılmıştı. Bomba etkisi geçtikten sonra Pınar’la beraber Ayla hemen Rıza’nın yanına koşmuştu. Yerle bir olan hastanede çalışanlar, hastalar ve hasta yakınları canlarını kurtarma derdi içine düşmüştü. Ekibe düzenlenen bu bombalı saldırıyı düzenleyen Azmi artık ölü yada diri ele geçirilmeliydi.

Bombalı saldırının ardından 2 ay geçmiş ve Rıza baba çoktan ayaklanıp sabah yürüyüşüne bile çıkmıştı. Ölümden dönen Rıza Baba ilk defa vurulmuş ve 2 ay boyunca izin yapmıştı. Olanların ardından dinlenmesi gerekse de yanıldığını düşünmüş ve ekiple memleketin başına gelenlerden sonra görevi başına geri dönmüştü.

Arka Sokaklar 11. Sezon 410. Bölüm Fragmanı

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?