Dizi Haberleri – Dizi Fragmanları – Oyuncu Haberleri

Arka Sokaklar 434. Bölüm Fragmanı Tunç Kurtulacak mıdır?

Kanal D’nin fenomen dizisi Arka Sokaklar’ın 434. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Nefes kesen yeni bölüm fragmanında neler yaşanacak? Bu akşam 20:00’dan itibaren yayınlanan son bölümün hemen ardından tanıtım fragmanı izleyiciye sunuldu. Arka Sokaklar gelecek hafta yeni bölümüyle 24 Mart 2017 cuma akşamı Kanal D ekranlarında sizlerle olmaya devam edecek. Tunç, Malik tarafından kaçırılır. Ekip Tunç’u bulmak için seferber olurken, Malik izini kaybettirmiştir. Malik […]

Arka Sokaklar 434. Bölüm Fragmanı Tunç Kurtulacak mıdır?
17 Mart 2017 - 16:06 'de eklendi.

Kanal D’nin fenomen dizisi Arka Sokaklar’ın 434. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Nefes kesen yeni bölüm fragmanında neler yaşanacak? Bu akşam 20:00’dan itibaren yayınlanan son bölümün hemen ardından tanıtım fragmanı izleyiciye sunuldu. Arka Sokaklar gelecek hafta yeni bölümüyle 24 Mart 2017 cuma akşamı Kanal D ekranlarında sizlerle olmaya devam edecek.

Tunç, Malik tarafından kaçırılır. Ekip Tunç’u bulmak için seferber olurken, Malik izini kaybettirmiştir. Malik üstten gelen emirle görevini başka birine devreder. Gümüş kod adlı terör örgütü lideri görevi üstlenirken, Tunç’un hayatı onun elindedir. Mesut ise koruyamadığı oğluna kavuşmak için Özel Harekat Amiri Sedat Çakmak’la birlikte operasyonlara katılmak için harekete geçer.

Rıza ve ekibi İstanbul’da terör örgütlerine karşı mücadele verirken, Mesut ise dağlara geri kesin dönüş yapmıştır. Mesut Güneydoğu’daki operasyonlara katılmıştır. Dur duraksız oğlunu ararken, kız kardeşinin intikamını almak isteyen Oktay’la karşılaşmıştır. Oktay’da bu süreçte Mesut’a destek vermek isteyecektir. İstanbul’dan gelen bilgi üzerine Mesut oğlu Tunç’a bir adım daha yakınlaşmıştır. Acaba Mesut oğlunu kurtarabilecek midir?

Arka Sokaklar 434. Bölüm Fragmanı

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER