Dizi Haberleri > Arka Sokaklar 439. Bölüm Fragmanı izle Gelecek bölüm

Arka Sokaklar 439. Bölüm Fragmanı izle Gelecek bölüm

Arka Sokaklar 439. Bölüm Fragmanı izle Gelecek bölüm

Kanal D’nin fenomen dizisi Arka Sokaklar’ın 439. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Nefes kesen yeni bölüm fragmanında neler yaşanacak? Bu akşam 20:00’dan itibaren yayınlanan son bölümün hemen ardından tanıtım fragmanı izleyiciye sunuldu. Arka Sokaklar gelecek hafta yeni bölümüyle 28 Nisan 2017 cuma akşamı Kanal D ekranlarında sizlerle olmaya devam edecek. Buse’nin ifadesine başvurulurken, […]

18 Nisan 2017 - 16:44

Kanal D’nin fenomen dizisi Arka Sokaklar’ın 439. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Nefes kesen yeni bölüm fragmanında neler yaşanacak? Bu akşam 20:00’dan itibaren yayınlanan son bölümün hemen ardından tanıtım fragmanı izleyiciye sunuldu. Arka Sokaklar gelecek hafta yeni bölümüyle 28 Nisan 2017 cuma akşamı Kanal D ekranlarında sizlerle olmaya devam edecek.

Buse’nin ifadesine başvurulurken, Hale ise bu sırada boş durmayıp ifade vermesini engellemeye çalışır. Adam tutarak kızı susturmanın peşinde olan Hale’nin bu hamlesine polisler müdahalede bulunur. Ancak kardeşini devreye sokan Hale, mahkeme öncesi Buse’yi kaçırtır. Ekip ise olayın peşine düşerek kızı mahkemeye yetiştirmenin derdindedir.

Öte yandan Selin’in komşusu Seval, kocasından şiddet görür. Durumu fark eden Selin, Seval’i kocasından kurtarır. Ancak kocasının düşmanları Seval’i kaçırır. Sevgi olaya şahit olurken, artık kaçırılma olayı ile alakalı bir tanık vardır.

Arka Sokaklar 439. Bölüm Fragmanı

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?