Dizi Haberleri – Dizi Fragmanları – Oyuncu Haberleri

Arka Sokaklar Gümüş Kimdir? Uğur Uludağ Yeni Dizisi

En son Filinta dizisinde izlediğimiz Uğur Uludağ ekranların uzun soluklu dizisi Arka Sokaklar dizisi ile ekranlara geri dönüyor. Arka Sokaklar kadrosuna dahil olan başarılı oyuncu bu haftadan itibaren Gümüş karakteriyle dizinin yeni bölümünde yer alacak. Gümüş, Rıza baba ve ekibin yeni düşmanı olacak. 27 Eylül 1971 Tunceli doğumlu oyuncu Müjdat Gezen Sanat Merkezinde oyunculuk eğitimi […]

Arka Sokaklar Gümüş Kimdir? Uğur Uludağ Yeni Dizisi
17 Mart 2017 - 16:34 'de eklendi.

En son Filinta dizisinde izlediğimiz Uğur Uludağ ekranların uzun soluklu dizisi Arka Sokaklar dizisi ile ekranlara geri dönüyor. Arka Sokaklar kadrosuna dahil olan başarılı oyuncu bu haftadan itibaren Gümüş karakteriyle dizinin yeni bölümünde yer alacak. Gümüş, Rıza baba ve ekibin yeni düşmanı olacak.

27 Eylül 1971 Tunceli doğumlu oyuncu Müjdat Gezen Sanat Merkezinde oyunculuk eğitimi almıştır. Tiyatro ile oyunculuğa başlayan Uğur Uludağ, televizyon dünyasıyla 2003 yılında tanıştı ancak kendi yazmış olduğu Bekarlar adlı dizi ilk bölümden sonra yayından kaldırıldı. Daha çok sinema filmlerinden tanıdığımız başarılı oyuncu en son Filinta dizisinde rol aldı.

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER