Arka Sokaklar Mesut Öldü mü? Ölecek mi? Şevket Çoruh diziden ayrılıyor mu?

Kanal D’nin fenomen dizisi Arka Sokaklar’ın son bölümünde Mesut Komiser vuruluyor. Acaba Mesut Komiser ölüyor mu? Mesut karakterine hayat veren Şevket Çoruh diziden ayrılıyor mu?  İşte detaylar.

Tunç’u Gümüş adlı terör örgütünün elinden almak için Güneydoğu’daki operasyonlara katılan Mesut gece gündüz demeden koruyamadığı oğlunun izini sürmektedir. Özel Harekat Amiri Sedat Çakmak’la birlikte Kovandere’de geniş çaplı operasyon yürütülür. Tunç’u terör örgütünün elinden kurtaran Mesut geri dönmemekte kararlıdır. Tunç’la vedalaşan Mesut, Kovandere’deki operasyonlara devam eder. Kılık değiştirip terör örgütüyle baş etmeye çalışan Mesut, kadınları korumak istediği sırada vurulur.

Mesut Komiser, vatan için verdiği mücadelede yaşamla ölüm arasında sıkışıp kalmıştır. Mesut’un vurulmasıyla izleyicinin merakta kaldığı sorunun cevabına gelirsek şayet, Mesut ölemeyecek ve vatan uğruna mücadelesine devam edecektir.

Related Articles

4 yorum

 1. muhammed

  arkasokaklar tam kadro iyi kimse yi çıkar mayın

 2. şuşu

  mesutsuz arka sokaklar olmaz biter

 3. ALP

  Arka sokaklar dizisi neden final yapiyor

 4. Işın

  ARKA SOKAKLAR dizisin aileçek severek izliyoruz bu dizide emeği geçen tüm ekibe sonsuz teşeküürler ederiz bu katronun ayrılmasını istemiyoruz kos koçaman sıçak bir ailesiniz ve ekipsiniz

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.