Arka Sokaklar Ne zaman Final Yapacak Devam Edecek mi 2016 2017

Arka Sokaklar dizisi Kanal  D ekranlarında 26 haziran cuma akşamı final yaparak ekranlara veda edecek. Arka Sokaklar dizisi 376. bölümü ile Kanal D ekranlarında final yapacak; ancak ajanslara çok şok bir haber düştü.

Arka Sokaklar Ne zaman Final Yapacak?

Twitter’da Dedikoducu Çocuk olarak bilinen fenomenin haberine göre Erler Film ile Atv yönetimi arasında Arka Sokaklar dizisinin yeni sezon yayı  hakları konusunda anlaşmaya varılmak üzere.

Arka Sokaklar dizisi galiba sonsuza dek devam edecek. 2005 2006 sezonunda ilk sezonu ile ekranlara gelen Arka Sokaklar dizisi 2015 2016 sezonunda da Kanal D ekranlarında yayınlanmak için vizeyi aldı.

2014 2015 sezonunda 9 .sezonu ile ekranlara gelen Arka Sokaklar dizisi aldığı güçlü reyting sonuçları ile hem yapımcısını hemde kanalını sevindirdi. Erler Film ile Kanal D arasında yeni sezon için anlaşmalar imzalandı. Arka Sokaklar dizisi 10. sezonu ile eylül ayında Kanal D ekranlarında olacak.

Arka Sokaklar Ne zaman Sezon Final Yapacak?

Arka Sokaklar dizisi haziran ayı içerisinde sezon finali yapacak. Arka Sokaklar dizisinin sezon finali tarihini ise Kanal D ekranlarında yaz sezonunda yayınlanacak Evli ve Öfkeli dizisinin başlama tarihine göre değişecek. Evli ve Öfkeli dizisi hazır olduğunda Arka Sokaklar final yapacak ve Arka Sokaklar yerine Cuma akşamı Evli ve Öfkeli dizisi başlayacak. Arka Sokaklar dizisi sezon finali tarihi kesin olarak açıklandığında siz değerli ziyaretçilerimize duyuracağız.

Arka Sokaklar Devam Edecek mi? 2015 2016

Arka Sokaklar dizisi 2015 2016 sezonunda da yayınlanmaya devam edecek. Arka Sokaklar dizisi 2014 2015 sezonunda Karagül dizisinin ardından reytinglerde 2. olarak kanalını güldürmüştü.

Arka Sokaklar yeni sezonda devam edecek mi? 2015 2016

Arka Sokaklar 10. sezon olacak mı? devam edecek mi

Arka Sokaklar 10. sezonda da izleyicisi ile buluşacak. 2015 2016 sezonununda onayını alan Arka Sokaklar dizisi bu reytingleri aldıkça sonsuza kadar devam eder:)

Arka Sokaklar bitecek mi devam mı edecek ? 2015 2016

Arka Sokaklar kesinlikle bitmeyecek final yapmayacak sadece haziran ayında sezon finali yaparak 2 aylık bir tatil dönemine girecek devamında ise eylül ayında tekrar izleyici ile buluşacak.

Related Articles

5 yorum

 1. Yunus emre

  Arka sokakları silecem

 2. Yunus emre

  Arka sokaklar niye bitmeyecek

 3. sevda

  Lutfen bitmesin

 4. Malike

  Bence en güzel dizi bu biterse izlemek bir şey kalmaz inşAllah bitmez

 5. efe

  bu dizi cok güzel insAllah sonsuza kadar oynasın 2 yasımdan beri izliyorum hastasıyım bu dizi biterse bende bitrim

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.