Dizi Haberleri > Arka Sokaklar Oktay Kimdir? Sinan Tuzcuoğlu Yeni Dizisi

Arka Sokaklar Oktay Kimdir? Sinan Tuzcuoğlu Yeni Dizisi

Arka Sokaklar Oktay Kimdir? Sinan Tuzcuoğlu Yeni Dizisi

Ekranların uzun soluklu fenomen dizisi Arka Sokaklar’a bu hafta süpriz bir oyuncu konuk oluyor. Ihlamurlar Altında dizisiyle ekranlarda tanınan başarılı oyuncu Sinan Tuzcu, bu haftadan itibaren fenomen dizi Arka Sokaklar kadrosuna konuk olacak. İstihbarat görevlisi olarak diziye katılacak olan Oktay Ocak cezaevine mahkum olarak sızacak. Türk sinema ve […]

29 Ocak 2017 - 05:21

Ekranların uzun soluklu fenomen dizisi Arka Sokaklar’a bu hafta süpriz bir oyuncu konuk oluyor. Ihlamurlar Altında dizisiyle ekranlarda tanınan başarılı oyuncu Sinan Tuzcu, bu haftadan itibaren fenomen dizi Arka Sokaklar kadrosuna konuk olacak. İstihbarat görevlisi olarak diziye katılacak olan Oktay Ocak cezaevine mahkum olarak sızacak.

Türk sinema ve dizi oyuncusu 10 Temmuz 1977 yılında Gaziantep’de doğdu. 2004 yılında Mimar Sina Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Ana Sanat Dalı Bölümünü bitirdi. 2005 yılında ilk deneyimini Ihlamurlar Altında dizisiyle tattı. Ünlü oyuncu kariyerinde bir çok dizi ve filmlerde roller aldı. Oyuncunun dizi kariyerinde Elveda Rumeli, Adanalı, Yol Arkadaşım, Aşk ve Ceza, Babalar ve Evlatlar, Emanet ve Kehribar gibi dizilerde rol almıştır.

babam-ve-ailesi-sinan-tuzcu-kimdir

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?