Dizi Haberleri > Arka Sokaklar Oktay’ın Kararı Ne Olacak? 431. Bölüm Fragmanı

Arka Sokaklar Oktay’ın Kararı Ne Olacak? 431. Bölüm Fragmanı

Arka Sokaklar Oktay’ın Kararı Ne Olacak? 431. Bölüm Fragmanı

Kanal D’nin fenomen dizisi Arka Sokaklar’ın 431. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Nefes kesen yeni bölüm fragmanında neler yaşanacak? Bu akşam 20:00’dan itibaren yayınlanan son bölümün hemen ardından tanıtım fragmanı izleyiciye sunuldu. Arka Sokaklar gelecek hafta yeni bölümüyle 3 Mart 2017 cuma akşamı Kanal D ekranlarında sizlerle olmaya devam edecek. Oktay, halen daha […]

24 Şubat 2017 - 17:39

Kanal D’nin fenomen dizisi Arka Sokaklar’ın 431. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Nefes kesen yeni bölüm fragmanında neler yaşanacak? Bu akşam 20:00’dan itibaren yayınlanan son bölümün hemen ardından tanıtım fragmanı izleyiciye sunuldu. Arka Sokaklar gelecek hafta yeni bölümüyle 3 Mart 2017 cuma akşamı Kanal D ekranlarında sizlerle olmaya devam edecek.

Oktay, halen daha kız kardeşinin ortaya çıkamaması nedeniyle gergindir. Müjde, istihbarat tarafından ayarlanan bir evde saklanmaktadır. Abisi Müjde’nin hiç bir izine rastlayamaz. Kenan’nın adamları Müjde’yi tuzağın içine çekerek yakalamak üzeredir. Ama Müjde son anda kaçmayı başarır.

Öte yandan askeri araca kurulan pusuda bir çok kişi hayatını kaybetmiştir. Haberi alan herkes dehşete düşmüştür. Rıza babanın ekibi bu olayın peşine düşer. Malik, Oktay’ı kullanarak büyük bir hamle yapar. Oktay’ın kardeşini kurtarması için önünde iki seçeneği vardır. Ya kardeşinden vazgeçmeyi göze alacak ya da Rıza baba ve ekibine arkasını dönecektir.

Arka Sokaklar 431. Bölüm Fragmanı

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?