Dizi Haberleri – Dizi Fragmanları – Oyuncu Haberleri

Arkadaşlar İyidir 6. Bölüm Fragmanı 2 Ekim Pazar İzle Yeni Bölüm

2016-2017 sezonuna merhaba diyen gençlik dizisi Arkadaşlar İyidir yeni bölümü bu akşam biter bitmez 6. bölüm fragmanı hemen yayınlandı. Merak edilen gerçekler yeni bölüm fragmanı ile aydınlanıyor. Show Tv ile yayın hayatına giren sezonun yeni dizisi Arkadaşlar İyidir gençliğin ilgisini çekmeye devam ediyor. Son zamanların en iyi gençlik dizisine aday olan dizi reytinglerde zirve yarışı içinde. Arkadaşlar […]

Arkadaşlar İyidir 6. Bölüm Fragmanı 2 Ekim Pazar İzle Yeni Bölüm
25 Eylül 2016 - 19:49 'de eklendi.

2016-2017 sezonuna merhaba diyen gençlik dizisi Arkadaşlar İyidir yeni bölümü bu akşam biter bitmez 6. bölüm fragmanı hemen yayınlandı. Merak edilen gerçekler yeni bölüm fragmanı ile aydınlanıyor. Show Tv ile yayın hayatına giren sezonun yeni dizisi Arkadaşlar İyidir gençliğin ilgisini çekmeye devam ediyor.

Son zamanların en iyi gençlik dizisine aday olan dizi reytinglerde zirve yarışı içinde. Arkadaşlar İyidir 2 Ekim Pazar günü 6. bölümü ile saat 20:00’da Show Tv ekranlarında kaldığı yerden devam edecektir.

Merve ile Yunus’a hazırlanan sürpriz tüm dengeleri alt üst etmektedir. Yunus’un sürprizde payı olduğu düşündüğü en yakın arkadaşı Eren’i hedef alması aslında Seda’ya olan aşkını tehlikeye atmış olmasıydı. Seda’ya yakın olmayı fırsat bilen Yunus son gelişmenin ardından uzak kalacaktır.

Merve’nin unutmaya çalıştığı Yunus yine kendini düşündüğü için Merve yerle bir olmuştur. Üzüntüsünü Arda ile paylaşan Merve’nin içi kan ağlamakta. Öte yandan Eren’in Gizem’le yakınlaşmaları Gizem’in oyununa kurban olmasına bağlıydı.

Arkadaşlar İyidir 6. Bölüm Fragmanı

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER