Dizi Haberleri > Arkadaşlar İyidir Ayşe (Didem İnselel) Kimdir? Dizideki Rolü Nedir?

Arkadaşlar İyidir Ayşe (Didem İnselel) Kimdir? Dizideki Rolü Nedir?

Arkadaşlar İyidir Ayşe (Didem İnselel) Kimdir? Dizideki Rolü Nedir?

O Hayat Benim dizisinde uzun süre yer alan oyuncu Didem İnselel yeni bir dizide rol alacak. Başarılı oyuncu Didem İnselel dizide Ayşe Yılmaz karakterine hayat vermektedir. İnselel başarılı çıkışıyla o Hayat Benim dizisinde uzun süre rol aldı. Sırada başka dizilerin olduğu yönünde görüş bildiren güzel oyuncu […]

04 Eylül 2016 - 20:41

O Hayat Benim dizisinde uzun süre yer alan oyuncu Didem İnselel yeni bir dizide rol alacak. Başarılı oyuncu Didem İnselel dizide Ayşe Yılmaz karakterine hayat vermektedir.

İnselel başarılı çıkışıyla o Hayat Benim dizisinde uzun süre rol aldı. Sırada başka dizilerin olduğu yönünde görüş bildiren güzel oyuncu bu sıralar yeni bir diziye imza attı.  Yeni sezon öncesi tatilini gerçekleştiren oyuncu İnselel tatilde oldukça moral depoladı. Tatil sonrası İstanbul’a dönen oyuncu burada 03 Medya’nın hazırlıkta olduğu dizisiyle kolları sıvamış durumda.

Show Tv’de yayınlanacak yeni dizi Arkadaşlar İyidir adlı dizinin yapımcılığını 03 Medya üstlenirken yönetmen koltuğunda Deniz Koloş yer alıyor. Genç oyuncuların yer aldığı dizide Aslı Melisa Uzun, Su Kutlu,Akın Akınözü, İdris Nebi Taşkan ve Hayal Köseoğlu gibi tanınmamış isimler yer alacak.

Didem İnselel, 13 Temmuz 1976 senesinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Akademi İstanbul Radyo Televizyon Bölümü mezunudur. Daha sonra eğitimine Şahika Tekand Studio Oyuncuları’nda oyunculuk dersleri alarak devam etti. İlk oyunculuk kariyerine Kavak Yelleri dizisiyle başlangıç yaptı. Başarılı oyuncu Beni Böyle Sev ile O Hayat Benim dizilerinde ün kazandı.

arkadaslar-iyidir-ayse-yilmaz

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?